Ze Survivoru přímo na veletrh For Beauty! Ornella Koktová snad ani neumí odpočívat.

19.03.2024

Ornella Koktová, manželka, maminka tří dětí, podnikatelka, milovnice koní ale také žena, která se nebojí říct svůj názor a vždy si za ním stojí. Jaké má Ornella po dobrovolném odchodu z reality show Survivor plány, a na co se nyní těší nejvíce? To a mnohem víc nám prozradila v exkluzivním rozhovoru.

Jsi doslova k nezastavení. Co tě v nejbližší době čeká?

V blízké době mě čeká cesta na FOR BEAUTY s mojí firmou Boobee, která ve své podstatě pomáhá ženám k vysněnému dekoltu. S nadsázkou říkám, že tak trochu krademe práci plastickým chirurgům, protože i z povislejších prsou udělá Boobee plný dekolt s push-up efektem bez použití podprsenky.

Ornello, jsi už pár dní doma. Jak probíhá aklimatizace? Už jsi "naskočila" zpět do běžného života?

Aklimatizace proběhla velice rychle, protože mám doma tři děti a ty očekávají ihned 100% fungující maminku. Takže třeba hned druhý den po příletu jsem svým miláčkům upekla na oslavu mého návratu dort a pěkně jsme doma řádili.

Jakou věc jsi o Survivoru ještě nikomu neřekla?

Asi to, že tamní tropické vosy si udělaly hnízda všude po zemi na našem "ostrově" a že ty vosy nejsou ledajaké. Ony se totiž umí vyhýbat doslova každému kroku. Není to jako u nás, když člověk potká na trávě vosu a hned dostane žihadlo.

A co běžná beauty rutina? Jaký největší beauty "luxus" jste si na ostrově dopřávaly?

Když je kokos opravdu mladý, má ten vnitřek takový hodně měkký. Takže jsme si z toho zkoušely udělat "kašičku", tou jsme si s holkama potřely obličej a říkaly tomu pleťová Survivor maska.

Kdo má podle tebe vždy dokonalý make-up a naopak?

Řekla bych, že vévodkyně Kate. Líbí se mi její styl a to, že se nelíčí až příliš. Já osobně nejsem fanynkou těch tmavých, někdy až černých kontur na rtech. Kate je v tomto nadčasová.

Co v nejbližší době plánuješ a kde tě budeme moct vidět?

Kromě samoobsluhy, stáje a před školou? Buď v Barrandovských ateliérech nebo na FOR BEAUTY, kde budu celé dva dny přítomná. A jelikož budu bez dětí, budu si moct s lidmi i popovídat (smích).

Na co bys návštěvníky na veletrh FOR BEAUTY nalákala?

Určitě na to, že se na něm dozvědí plno nových věcí. Sama jsem tento veletrh navštívila několikrát a vždycky jsem si domů odnesla něco nového, co jsem ještě neznala. Jsem přesvědčena, že je to pro ženy přínosem. Osobní zkušenost je prostě daleko lepší, než jen četba a listování v časopisech.

A tvoje největší beauty faux pas?

Asi použití růžové tvářenky, bylo mi 17 a úplně jsem to nevychytala. Celkový look pak vypadal trochu jako z filmu Mrazík. (smích)

Zdroj textu a fotografie: TZ ABF