Zlatý dukát se jménem oslavence je ideální dárek pro každou příležitost

03.01.2024

ilustrační foto

Možná právě přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšíte své milované. Nezáleží na tom, jestli řešíte něčí svátek, narozeniny, Vánoce, maturitu, narození, nebo spíše dokončení vysoké školy – zlatá medaile je hodnotný a elegantní nápad. Proč?

Zlato nezestárne

Zlato není pouze jakási obyčejná ozdoba, která sedí ve vitríně a sedá na ni prach. Jedná se totiž o celosvětově uznávané platidlo a uchovatele hodnoty, který postupem let rychle narůstá na ceně. Za posledních osmnáct let si tento prostředek připsal více než 400% zhodnocení! Pouze za posledních dvanáct měsíců 14,5 %. To není špatné, nemyslíte? Počítejte s tím, že žlutý kov se zhodnocuje i v průběhu nejhorších ekonomických krizí (na rozdíl od ostatních investic).

Přesně proto se zlatý dukát stane nejen sentimentálním darem, nýbrž i potenciální záchranou v budoucnosti. Darujete-li jej dnes své ratolesti, za nějakých dvacet let jej může prodat za několikanásobnou cenu. Kdyby se náhodou někdy dostala do potíží, tímto způsobem se zachrání.

Nádherný dukát na míru

Tím se dostáváme k našemu nápadu – zlatá medaile, na níž je vyryté jméno a příjmení konkrétního oslavence. Bavíme se o pořádném klenotu s hmotností 3,49 gramů ryzího zlata (23,66 karátů). Jeho průměr činí 20 milimetrů. Celé dílo je obalené v průhledném blistru a položené do dárkové krabičky. Součástí objednávky je přirozeně i certifikát původu a pravosti.

Kde si můžete nechat takovou medaili vyrobit? Jde to online. Stačí si otevřít webové stránky oblíbeného e-shopu pod výše vloženým odkazem. V něm poté zadejte jméno/příjmení a svou volbu potvrďte.

Ve finále se před vámi objeví obrázek budoucího vzhledu dukátu, jeho cena i další údaje. Další kliknutí vás dovede k samotné objednávce. Práce maximálně na deset minut.

komerční sdělení