Známe TOP8 finalistek. Finále Miss České republiky proběhne v sobotu 6. 11.

01.11.2021

Těchto osm dívek se v sobotu večer utká o titul Miss České republiky 2021. Do hlasování se můžete zapojit i vy a vybrat tak Miss ČR Sympatie.

Mimořádný ohlas na sociálních sítích přineslo sobotní vyřazování na TOP8 finalistek soutěže krásy Miss České republiky 2021.

Napínavá podívaná z hlavní stage výstavy Prague Car Festivalu názorně ukázala, jak se dívky během soutěže vypracovaly i jak silné přátelské vztahy mezi sebou mají. Programem provázela rosnička TV Nova a vítězka titulu Miss ČR Sympatie 2020, Simona Šimková v doprovodu moderátora Michala Šedy. Během programu bylo napínavým způsobem vybíráno osm dívek, které se stanou superfinalistkami. Loučení se dvěma dívkami přineslo spousty slz do tváří nejen soutěžícím dívkám, ale podle reakcí z přímého přenosu dojalo i řadu diváků.

Přímý přenos z vyřazování na TOP 8 přenášela na facebooku také Frekvence 1 - záznam dostupný zde: https://www.facebook.com/frekvence1/videos/2679547835682582

TOP8 finalistek Miss České republiky 2021 jsou:

1 - Adéla Lyachová, Praha
2 - Helena Čermáková, Otrokovice
3 - Sarah Horáková, Velké Pavlovice
4 - Valerie Váňová, Lom
7 - Tereza Žáková, Prostějov
9 - Veronika Sandholzová, Chleby
10 - Erika Teichertová, Dolní Lhota
12 - Barbora Kučerová, Plzeň

Již tuto sobotu 6. listopadu od 18:30 proběhne finále Miss České republiky, kdy bude vybrána nejkrásnější dívka Česka. Diváci se mohou zapojit do volby titulu Miss České republiky Sympatie, kdy do páteční půlnoci lze hlasovat na stránkách www.miss-ceske-republiky.cz. Finále vysílá televize Nova na portále TN.cz, přímý přenos bude též vysílán na facebooku rádií Frekvence 1, Evropy 2 a Miss České republiky. Slavnostní vyhlášení a vítězky Miss České republiky 2021 se pak představí v Televizních novinách opět na TV Nova.

Více k finále a fotografiím finalistek zde: https://miss-ceske-republiky.cz/top-clanky/finale-miss-ceske-republiky-2021

Zdroj: Miss České republiky