Zuzana Bubílková spojila práci a odpočinek. Relaxovala v Konstantinových Lázních

06.04.2022

Pracovní kalendář Zuzany Bubílkové se plní a vypadá to, že oblíbená moderátorka a glosátorka nebude mít na odpočinek čas. Proto neváhala, využila volného týdne a dojela si do Léčebných lázní Konstantinovy Lázně na ozdravnou kůru.

"Užívala jsem si to maximálně. Nejvíc se mi líbily perličkové a uhličité koupele. Tam jsem si namasírovala také chodidla. Ono se to nezdá, ale když při vystoupení stojím v lodičkách, tak nohy dostávají opravdu zabrat. Pak taková koupel je doslova balzám," uvedla Zuzana Bubílková, která si pobytem v Konstantinovkách srovnala rozházený denní režim.

Vždyť v devět ráno už pobírala koupele, parafínové či rašelinové obklady, inhalovala a mezi tím popíjela jedinečný Prusíkův pramen.

"Musela jsem vstávat dřív, protože v devět už jsem byla proceduře. Doma v tu dobu teprve vstávám. To se mi stalo kdysi na jednom zájezdu. Slíbila jsem Petrovi Novotnému, že si s nimi dám čtyřhru, protože jim někdo vypadl. Domluvili jsme se na půl osmou a já samozřejmě zaspala. Někdo bušil na dveře a já v domnění, že je to Šimek, protože ten mě po ránu znal, šla otevřít. Tam stál Petr Vondráček z Lokomotivy a omlouval se: "Promiňte, já myslel, že tu bydlí paní Bubílková a odešel." Já prostě po ránu tu hodinku potřebuji, abych se připravila na nový den," usmívala se Zuzana Bubílková.

Zuzana Bubílková byla v Konstantinových Lázních ubytovaná v hotelu Löwenstein a nemohla si to vynachválit.

"Apartmán byl tak veliký, že bych tam mohla jezdit na bruslích. Vůbec mi nevadilo, že jsem na procedury docházela do Lázeňského domu Prusík. Přes park je to krásná procházka. Příroda je krásná, je kam chodit a když je ošklivé počasí, tak bazén a posilovna to jistí," řekla Zuzana Bubílková.

Zuzana Bubílková si v Konstantinových Lázních střihla také dvě vystoupení. Jedno sama a druhé spojila s písničkami zpěváka Radima Flendera. A protože se obě vystoupení líbila a Zuzaně Bubílkové se líbilo v Konstantinových Lázních, je zcela možné, že se do západních Čech moderátorka opět vrátí.