ZPRAVODAJSTVÍ

Přečtěte si aktuální zpravodajství online. Zveřejňujeme vybrané nejnovější pozitivní zprávy z domova. Naše zpravodajství se řídí heslem: Dobrých zpráv není nikdy dost.

Felix Slováček, Adriena Sobotová, Bára Vaculíková a další kolegové ze světa showbyznysu pokřtili zbrusu nový klip, ve kterém populární influenceři zpívají o tom, že respektovat sami sebe znamená respektovat ostatní, a pokud se k ostatním chováme bez respektu, tak si nevážíme sami sebe.

Premiéra pohádky Tajemství staré bambitky 2 režiséra Iva Macharáčka, která byla původně naplánována na 9. prosince letošního roku, je s ohledem na současnou epidemickou situaci odložena na rok 2022.

V úterý 23. listopadu se v pražském kině Cinema City konala česká premiéra filmu Klan Gucci, kterou si nenechali ujít známé tváře a jména, mezi nimiž nechyběla modní návrhářka Vanda Janda, moderátorka a influencerka Mariana Prachařová, zpěvák Jan Fanta, vždy stylově oblečená Sharlota a ani popálená bloggerka Týnuš Třešničková, která už své jizvy...

Známý český publicista Jaroslav V. Mareš svým typickým reportážním způsobem odkrývá další záhady - tentokrát se týkají nacistických pokladů a jejich "hledačů" z řad StB.

Atraktivní vyšetřovatelka Klára Radová řeší vraždy v oddělení násilné trestné činnosti, ale ani soukromý život nemá jednoduchý.

Nabízíme mediální podporu a propagaci ZDARMA