NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

Přečtěte si dnešní aktuální zprávy. Přinášíme vám vybrané nejnovější zprávy online. Zaměřujeme se na pozitivní, dobré zprávy z domova. Zveřejňujeme zajímavé rozhovory s osobnostmi a celebritami.

Máte chuť se uvelebit na svém oblíbeném místě a pustit se do čtení zajímavé knihy? Využijte možnosti nákupu nové knihy se slevou!

Pokud chcete, aby vaše vytištěné fotografie vypadaly opravdu dobře, je nutné kromě kvalitní tiskárny a inkoustu použít i prémiový papír v umělecké kvalitě, na kterém budou vaše fotografie nejen dokonale vypadat, ale také dlouho vydrží. Pokud chcete opravdu to nejlepší, rozhodně byste měli do svého výběru zařadit i fine art fotopapíry od německé...

O prasatech panují některé nelichotivé mýty, zejména stran čistoty, přitom se ale jedná o čistotná a také velmi inteligentní zvířata. Někdo dokonce chová vybraná domácí plemena jako domácí mazlíčky. Od roku 1972 se také slaví Národní den prasat, který připadá na 1. března.

Každým rokem jsou české výrobky v zahraničí populárnější. Zcela jistě to potvrzuje fakt, že s Lidlem v roce 2020 vyvezlo své potraviny a drogistické zboží celkem 185 výrobců do 28 zemí Evropy a USA, a to za téměř 9,7 miliardy korun. To představuje meziroční nárůst o více než 14 %. Z hlediska finančního objemu českého vývozu prostřednictvím Lidlu...

JSTE ÚSPĚŠNÍ A CHCETE TO DÁT VĚDĚT SVĚTU?