NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

Přečtěte si dnešní aktuální zprávy. Přinášíme vám vybrané nejnovější zprávy online. Zaměřujeme se na pozitivní, dobré zprávy z domova. Zveřejňujeme zajímavé rozhovory s osobnostmi a celebritami.

Toužíte po nové koupelně a když už se pustíte do její rozsáhlé rekonstrukce, máte v úmyslu dopřát si opravdový luxus? Nebo právě budete budovat koupelnu a sociální zařízení ve zbrusu novém rodinném domě nebo bytě? Skvělé řešení si můžete dopřát i za velice rozumnou částku, dokonce i když nakoupíte vybavení prvotřídní kvality. Stačí, když nakoupíte...

Premiéra pohádky Tajemství staré bambitky 2 režiséra Iva Macharáčka, která byla původně naplánována na 9. prosince letošního roku, je s ohledem na současnou epidemickou situaci odložena na rok 2022.

V úterý 23. listopadu se v pražském kině Cinema City konala česká premiéra filmu Klan Gucci, kterou si nenechali ujít známé tváře a jména, mezi nimiž nechyběla modní návrhářka Vanda Janda, moderátorka a influencerka Mariana Prachařová, zpěvák Jan Fanta, vždy stylově oblečená Sharlota a ani popálená bloggerka Týnuš Třešničková, která už své jizvy...

V neděli 28. 11. 2021 budeme slavit první adventní neděli. Na žádném stole by neměl chybět adventní věnec. Ten obvykle designujeme podle stylu vybavení bytu, ale přemýšleli jste někdy nad tím, jak by měl být takový adventní věnec tradičně uspořádán?

Život Marka Stejskala je poznamenaný jakýmsi vrozeným pocitem viny. Jeho máma trpěla těžkou duševní nemocí, a když byl na druhém stupni, spáchala sebevraždu.

Nabízíme mediální podporu ZDARMA