"Objevte zajímavé zprávy, poznejte svět MMA, přečtěte si o celebritách a navštivte pivní lázně," doporučuje reportér a marketér Jan Vavřička

Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje získala na Evropském kongresu urgentní medicíny v Barceloně ocenění DIAMOND STATUS, nejvyšší ocenění za přednemocniční neodkladnou péči poskytovanou pacientům s cévní mozkovou příhodou. Ocenění je udělováno v rámci Iniciativy Angels, která se celosvětově snaží zlepšit péči o pacienty s mrtvicí.

V první polovině září zamířilo osm finalistek soutěže Miss České republiky spolu s produkčním týmem na týdenní soustředění do destinace Lipensko v jižních Čechách. Cílem soustředění byl nácvik finálových choreografií, focení a natáčení v exteriérech nádherné šumavské přírody a v neposlední řadě mnoho atraktivních zážitků s partnery z destinace. Po...

Po letní provozně-technické přestávce začne Státní fond životního prostředí ČR opět přijímat žádosti o investiční podporu pro domácnosti z oblíbeného programu Nová zelená úsporám. V úterý 19. září 2023 se příjem žádostí otevře pro vlastníky bytových domů a od úterý 26. září 2023 mohou své žádosti i do nového podprogramu Oprav dům po babičce podávat...

Skupina ČEZ uspěla v celosvětové soutěži Sustainable Company Awards 2023 odborného portálu Environmental Finance zaměřeného na poskytování komplexních informací, expertních studií a vzdělávacích materiálů v oblasti udržitelnosti. Zvítězila hned ve dvou kategoriích: Nejlepší reporting udržitelnosti v regionu EMEA a Lídr v udržitelnosti roku.

Od 13 let cestuje a když jí bylo 15, poprvé se dostala do kontaktu s byznysem. Přesto, že má vystudovanou čínštinu a asijskou politiku na jedné z nejlepších škol v Londýně, téměř 12 let se již věnuje byznysu – a ne ledajakému. Pomáhá startupům, malým a středním firmám uspět a učí je, jak podnikat jinak – vědoměji.

Chystáte se do dětského pokoje pořídit nový koberec nebo o tom alespoň uvažujete? V tom případě jste tady správně. V dnešním článku se totiž podíváme na to, co by takový koberec měl splňovat. Ono totiž to, aby hezky vypadal není ta nejdůležitější věc. Měl by mít také jisté vlastnosti, které vám mohou dost ulevit od starostí.


NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

Přečtěte si dnešní aktuální zprávy. Přinášíme vám vybrané nejnovější zprávy online. Zaměřujeme se na pozitivní, dobré zprávy z domova. Zveřejňujeme zajímavé rozhovory s osobnostmi a celebritami. Na funkčnost magazínu dohlíží profesionální marketingový konzultant.