Atraktivní bojovnice Veronika Zajícová: Ideální influencerka pro celebrity marketing

18.12.2023

V dnešní éře sociálních médií a digitálního marketingu se stává volba správné osobnosti pro propagaci značky stěžejním krokem, který může výrazně pomoci vašemu podnikání. Jednou z výrazných influencerek na Instagramu je talentovaná MMA fighterka Veronika ,,Babe" Zajícová. Její dramatický životní příběh, jedinečný přístup k životu a bohaté zkušenosti v bojových uměních z ní činní nejen výraznou osobnost, ale i ideální influencerku právě pro celebrity marketing.

Veronika Zajícová není jen obyčejná influencerka, je to bojovnice, která se vyzná v boji jak na sociálních médiích, tak v ringu. Její příspěvky nejsou o módních trendy nebo kosmetických tipech, ale spíše o síle, odhodlání a dosahování cílů. Tyto vlastnosti dělají z Veroniky inspiraci pro mnohé její sledující, a proto je její propojení s publikem prostřednictvím celebrity marketingu něčím, co může přinést nečekané výsledky.

Více než 112.000 sledujících na Instagramu

Na Instagramu už Veroniku sleduje více než 112 000 lidí! O její oblíbenosti svědčí také vysoké počty lajků, které u příspěvků získává. Na jejím profilu se objevuje i více než 18.000 lajků u jednoho příspěvku, což je ve světě sociálních sítí obdivuhodné.

Zdroj: Instagram Veronika Zajícová

Ve světě bojových umění je Veronika Zajícová výraznou osobností. Její odhodlání, disciplína, tvrdá práce a oddanost tvoří pozitivní obraz, který může být pro značky velmi přínosný. Kombinace síly a elegance vytváří atraktivní mix, který oslovuje širokou škálu publika, a tím zajišťuje efektivní dosah pro reklamní kampaně.

Její příběh o odolnosti, vytrvalosti a osobním růstu může inspirovat lidi v různých věkových skupinách a životních situacích.

Veronika na sítích ukazuje realitu svého života, proto se těší vysoké oblíbenosti

Zásadní tajemství úspěchu Veroniky Zajícové je autentičnost. Její příspěvky na sociálních sítích ukazují realitu, úsilí a odvahu. Tato autentičnost vytváří silnou a důvěryhodnou vazbu mezi ní a jejím publikem, což je klíčový prvek pro úspěch v oblasti celebrity marketingu.

Sportovní úspěchy

V roce 2022 Veronika získala titul světové organizace GAMMA (European Champion) v disciplíně B11 Elite striking MMA. V roce 2023 zvítězila na mistrovství ČR v K1 a NO-GI, a na mistrovství Izraele v NO-GI. Na mistrovství Evropy v boxu získala třetí místo.

Doporučení od marketéra

"Spolupráce s Veronikou Babe Zajícovou může být pro vaši společnost přínosná jak z hlediska výkonnostního marketingu, tak z hlediska posílení image. S Veronikou spolupracuji již delší dobu a rozhodně ji doporučuji jako spolehlivou a velmi pracovitou influencerku," říká zkušený marketér Honza Vavřička.

Andrea Ježková