České celebrity přišly do kina otevřít své třetí oko a nahlédnout do mnohovesmíru šílenství

06.05.2022

Studio Marvel uvedlo na plátna kin další ze svých komiksových filmů, po kterých už léta po celém světě neutichá téměř davové šílenství.

I v našem českém rybníčku se najdou řádní fanoušci superhrdinů. A slavnostní gala premiéra, která se konala v pražském kině IMAX, je toho důkazem.

Ve snímku Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství filmový svět studia Marvel otvírá brány do paralelních světů a dává do nich nahlédnout jako nikdy předtím. To si nenechal ujít ani bývalý český atletický vícebojař a olympijský vítěz a televizní moderátor Roman Šebrle, který přišel na premiéru se svým synem. Krásná Andrea Pomeje dorazila zhlédnout film se svým partnerem, stejně tak i moderátor Karel Voříšek. Dále se po červeném koberci prošly tři krásky z hudebního světa Kate Matl, Míša Nosková a Genny Ciatti. Modelka Hana Mašlíková, která se nyní připravuje na soutěž bikini fitness, se ukázala ve společnosti se svým manželem. Finalistka reality show Survivor Veronika Přikrylová alias Veve, byla téměř k nepoznání oproti tomu, jak ji diváci mohli vídat na svých televizních obrazovkách. Mezi dalšími dorazila i modelka a moderátorka Martina Gavriely, mladý zpěvák Adam Mišík, modelka a herečka Bára Mottlová a další osobnosti.

Doktor Strange v mnohovesmíru šílenství, jak už název napovídá, je pokračováním filmu Doktor Strange z roku 2016, kde mohli fanoušci Marvelu zaznamenat postavu Dr. Stephena Strange poprvé. Diváci jej však neznají pouze ze stejnojmenných zmíněných filmů, ale jako další postavy z Marvel Cinematic Universe se i Dr. Strange objevil v dalších snímcích této společnosti, který mi jsou Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War a Spider-Man: Bez domova. V hlavních rolích ve filmu Doktor Strange v mnohovesmíru šílenství uvidí diváci Benedicta Cumberbatche jako Dr. Strange, Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch, Rachel McAdams jako Christine a další. Režie se pro tentokrát chopil Sam Raimi, který v letech 2002 - 2007 režíroval trilogii Spider-mana s Tobeym Maguirem v hlavní roli.

Cinema City uvede film Doktor Strange v mnohovesmíru šílenství v klasických formátech 2D, 3D, ale i ve svých speciálních formátech, kterým jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.