ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Přečtěte si novinky ze světa mediálně známých osobností, MMA bojovníků a rozhovory se slavnými celebritami. Doporučujeme vám také navštívit stránky plné zajímavostí, magazín Moře nápadů či web věnovaný auto moto novinkám.

Praha, 6. listopadu 2023 –Koncem listopadu dorazí na pulty knihkupectví výpravná obrazová monografieŽít – Karel Svoboda. Spletité osudy slavného skladatele v ní jedinečným způsobem zpracoval jeho syn Petr Svoboda, který své vzpomínky doprovodil i desítkami unikátních fotografií. Mnohé z těchto snímků jsou publikovány vůbec poprvé. Kromě Petra...

Veronika Zajícová bojovala 17.9.2023 v Paříži na mistrovství Francie v grapplingu v několika kategoriích a disciplínách. Byly to zatím asi nejkrutější boje a největší výzva v jejím životě. Pořadatelé ji totiž den před zápasy ve dvou ze čtyřech kategorií přesunuli do těžší váhové kategorie, protože ve Veroničiných kategoriích neměli soupeřky.

Od 13 let cestuje a když jí bylo 15, poprvé se dostala do kontaktu s byznysem. Přesto, že má vystudovanou čínštinu a asijskou politiku na jedné z nejlepších škol v Londýně, téměř 12 let se již věnuje byznysu – a ne ledajakému. Pomáhá startupům, malým a středním firmám uspět a učí je, jak podnikat jinak – vědoměji.

Třiatřicátí narozeniny oslavil zpěvák Josef Vágner mezi svou konkurencí. Gratulovalo mu 12 urostlých finalistů soutěže Muž roku, a protože je Josef častým hostem soutěžního klání, skvěle mezi ně zapadl. Kristova léta zpěvák moc neprožívá, i když lehkému bilancování se neubránil.