ZPRAVODAJSTVÍ

Kongresové centrum v Praze se v sobotu 3. února v podvečer opět zaplnilo dětmi, konal se tu 25. ročník koncertu (nejen) dětí a pro děti, který je tradičně součástí akce Ledová Praha. "Během čtvrtstoletí se na koncertech vystřídalo úctyhodných 28 500 návštěvníků. Každý večer byl jedinečný a ukázal dětem i dospělým vždy to nejzajímavější z...

K letošnímu ročníku cen Český lev byly ve spolupráci Mattoni 1873 a Státního fondu kinematografie oznámeny nominace na prestižní nestatutární Cenu Magnesia za nejlepší studentský film. Nominace byly opět v režii studentů Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění (FAMU), kteří pobrali všech pět nominací. Kdo nakonec cenu získá, se dozvíme...

Porady a interní schůzky jsou nezbytnou součástí pracovního života, ale také často zdrojem frustrace, ztráty času a nízké produktivity. Umělá inteligence (AI) v tomto může pomoci, zejména při efektivním plánování a vyhodnocování. Dokáže dokonce i poradit, co zlepšit.

Zarůstání chloupků může být nepříjemné a často bolestivé. Mnoho lidí se s tímto problémem setkává, ať už kvůli nesprávným technikám holení, těsnému oblečení nebo genetice. Někdy může být obtížné tento problém vyřešit, ale s několika preventivními opatřeními proti zarůstání chloupků může být tento problém minimalizován nebo dokonce zastaven.

Filmové projekce a špičkové dokumenty z celého světa, přednášky, setkání a diskuse, na které návštěvníci nezapomenou! Letošní 59. ročník mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc (AFO), který pořádá Univerzita Palackého v Olomouci (UP), se jim vryje nesmazatelně do paměti. Fanoušci dokumentárního filmu se v Olomouci...

Díky každoročnímu příspěvku Olomouckého kraje mohou knihovny napříč regionem své pobočky provozovat, pořádat různé akce nebo také rozšiřovat knihovní fond. Hejtmanství mezi ně rozdělí více než čtrnáct miliónů korun.

V tomto článku se podíváme na nejnovější model chytrých hodinek od Apple - Apple Watch Series 9. Představíme si, jaké novinky a vylepšení přináší ve srovnání s předchozími modely a proč by mohly být atraktivní nejen pro fanoušky Apple, ale i pro ty, kteří hledají špičkové chytré hodinky.

Přečtěte si aktuální zpravodajství online. Zveřejňujeme vybrané nejnovější pozitivní zprávy z domova. Naše zpravodajství se řídí heslem: Dobrých zpráv není nikdy dost.