ZPRAVODAJSTVÍ

Přečtěte si aktuální zpravodajství online. Zveřejňujeme vybrané nejnovější pozitivní zprávy z domova. Naše zpravodajství se řídí heslem: Dobrých zpráv není nikdy dost.

Tajemství staré bambitky je jednou z nejúspěšnějších českých pohádek posledního desetiletí. Premiéra se uskutečnila na obrazovkách České televize 25.prosince 2011 a tehdy ji vidělo přes dva miliony diváků.

Historie Zoo Plzeň je dlouhá, zajímavá a složitá. Jde o 2. nejstarší zoo v tuzemsku (1926) a první zahradu, kde došlo k faktickému a funkčnímu sloučení zoologické a botanické zahrady (1981).

Den po svých narozeninách začal Zdeněk Svěrák natáčet film Betlémské světlo, ve kterém si zahraje hlavní roli. Režisér Jan Svěrák obsadil do dalších rolí Danielu Kolářovou, Terezu Rambu, Vojtěcha Kotka a Vladimíra Javorského.

Olomoucká zoologická zahrada děkuje všem za neutuchající podporu a zájem. Jako poděkování pro vás pospolu s hráčem na Panovu flétnu a současně producentem Petrem Tomečkem připravila koncert přímo z olomoucké zoo.

Patříte k ženám, které milují extravagantní a stylovou módu? Sledujete společenské dění? Pak by vám neměla uniknout nová kolekce sester Kardashianových.

Nabízíme mediální podporu a propagaci ZDARMA