4 tipy, jak se odměnit v zimních měsících

09.12.2021

My ženy máme velké odhodlání. Denně se staráme o rodinu, pečujeme o sebe a spolu s tím si jdeme za svým cílem. Málokdy se ale zastavíme a opravdu si užijeme chvilky jen samy pro sebe. V současné době bychom o sebe měly pečovat mnohem víc, než dříve, a ideálně každý den. Každá máme svůj styl, kterým se odměňujeme a proto v dnešním článku přinášíme tolik tipů, aby si vybrala každá z nás.

Odměňte se za vytrvalost

Jdete si za svým sportovním cílem? Poctivě cvičíte, běháte nebo chodíte na jógu? Pak se nezapomeňte pravidelně odměňovat. Pocity štěstí, které máte po cvičení jsou jistě odměna sama o sobě, odměňte se ale i za svou snahu a vytrvalost, kterou při cvičení máte. Pořiďte si nové sportovní oblečení, proteinové tyčinky nejrůznějších příchutí, díky kterým se na svou hodinu cvičení budete těšit ještě více a hlavně si dopřávejte kvalitní jídlo, které vám zajistí zdravý, dlouhý a spokojený život! Na to se vám může hodit na e-shop It's my life sleva, kde si můžete vybrat všechno, na co máte zrovna chuť!

V zimě si dopřávejte více wellness

S každým dalším dnem venku klesá teplota a zimní měsíce jsou ideální na odpočinek ve wellness. Oproti létu, kdy se všechno snáší tak nějak lépe, je zima šedá, bez sluníčka a to nám občas ubírá na náladě i celkové energii. Třeba plavání vám připomene letní chvilky u vody, pobyt v sauně vás parádně prohřeje a vířivka zklidní rozlétanou mysl. Pokud máte možnost wellness využít ve vašem fitness centru, ušetříte spoustu času (a možná i peněz). Dokážete si představit lepší způsob, jak se odměnit? Jen se nezapomeňte pořádně osušit, než vyjdete ven do zimy!

Odpočinek na gauči? Proč ne!

Celý den se válet na gauči a sledovat televizi? Pro většinu z nás to zní jako zcela zbytečný den. I takové dny ale skutečně potřebujeme, abychom načerpali sílu a kreativitu, které se v běžném životě bez nedostatku odpočinku občas vytrácí. Pokud máte kreativní zaměstnání, platí to alespoň dvakrát tolik! Uvařte si voňavý zimní čaj, zachumlejte se pod deku a klidně celý den trénujte sledování vánočních pohádek. A pokud budete mít všechny zhlédnuté, pořiďte si VPN a díky tomu na Netflixu objevíte mnohem víc filmů! Pokud by vás zajímala NordVPN recenze, nyní probíhá 72% sleva.

Nadělte si radost, ve které vám bude teplo

Zimní měsíce znamenají také obnovu šatníku. Pusťte se do uklidňující fyzické práce, přebírání věcí, které už nevynosíte. Věci, které vyřadíte buď prodejte nebo zaneste do charity lidem, kteří vaši pomoc zejména s teplým oblečením velmi ocení. Sama sobě za odměnu nadělte teplé a stylové oblečení, ve kterém vás nezaskočí ani ta nejkrutější zima. Nezapomínejme ani na vrstvení, které je klíčem k tomu, aby nám bylo teplo bez nutnosti být navlečená jako sněhulák. Všechny stylové kousky seženete na oblíbeném e-shopu Butikovo. Teď navíc probíhají i výprodeje! Na webu najdete i reálné recenze Butikovo od spokojených zákazníků.

komerční sdělení