7 nejoblíbenějších wellness hotelů v České republice

24.01.2022

V současné době je odpočinek velice důležitý. Pokud si chcete dopřát relaxační procedury, přijít na jiné myšlenky a alespoň na chvíli se oprostit od pracovních povinností, poohlédněte se po prodlouženém víkendu v moderním wellness hotelu. V České republice existuje celá řada takových hotelů, přičemž vybrali jsme sedm nejoblíbenějších.

Co si představíte pod termínem wellness hotely? V podstatě se jedná o hotelová zařízení s bazény, vířivkami, masážemi a dalšími službami.

Hotel Frymburk

V případě, že je ve vašem hledáčku hotel Frymburk, nadchne vás svou úrovní tříhvězdičkový MAXANT. V rodinném hotelu, jemuž náleží také wellness centrum, se můžete ubytovat v jednom z 24 útulných pokojů. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny apartmány se dvěma ložnicemi.

Hotel Vega

Pokud vás lákají Luhačovice, ubytování vám poskytne čtyřhvězdičkový hotel Vega, který je zasazen do malebného prostředí Valašska. V hotelu na vás čekají masáže, odpočinete si ve finské sauně, infrasauně i kolagenovém soláriu. Zaplavete si v krytém bazénu a svaly zregenerujete ve whirlpoolu.

Hotel Bauer

Vyrazte do samotného srdce horského údolí Bílá, kde se nachází tříhvězdičkový hotel Bauer. Oblíbený je rodiny s dětmi, protože nedaleko je k dispozici dětský lanový park. Pro příznivce sportovních aktivit jsou v okolí připraveny cyklotrasy i turistické trasy.

Hotel Horal

V okouzlujícím valašském kraji Beskyd je wellness hotel Horal s vskutku příjemnou atmosférou a bohatým sportovním vyžitím. Hotel je čtyřhvězdičkový a poskytne vskutku luxusní ubytování, které uspokojí i náročné klienty. Samotný Rožnov pod Radhoštěm má co nabídnout od lesoparku přes pamětihodnosti až po adrenalinové atrakce.

Hotel Ostrov

Další čtyřhvězdičkový hotel Ostrov má připraveno 31 vybavených pokojů i apartmánů. Děti ocení dětský koutek, stejně jako jejich rodiče. Co se týče wellness vybavení, hotel má vyhřívaný bazén, parní lázně a vířivku. Objednat si můžete klidně i masáže.

Hotel Kamzík

V Jeseníkách je hotel Kamzík, který vás nadchne v jakémkoliv ročním období. V dostupné vzdálenosti jsou lyžařské areály, v letních měsících zase vyrazte na kole po některé z cyklostezek. Děti si vyhrají na venkovním hřišti, kde nechybí ani lanové centrum.

Hotel Babylon

Zapomenout nesmíme ani na wellness hotel Babylon v centru Liberce. Užijete si finskou saunu, tepidarium i římskou páru. Přijdou si na své i milovníci vířivky, turecké lázně či Kneippovy koupele.

Z více než 2 000 pobytů si můžete vybrat na Spa.cz.

komerční sdělení

Fotka od Engin Akyurt z Pixabay