Atraktivní vánoční stánek. Pomohou vám k němu i vánoční kelímky

02.11.2022

Čas vánoční se neúprosně blíží a s ním přichází i otázka: "Budu chtít prodávat na vánočních trzích?" Pokud je Vaše odpověď ano, potěšíme Vás naším článkem. Dnes si totiž povíme jak právě Vaše stanoviště co nejvíce zatraktivnit pro potenciální zákazníky. Zjistíte například, že vám k tomu můžou stačit i pouhé nápojové kelímky.

Výzdoba

Začneme s tím nejdůležitějším, a tím je výzdoba. Jakmile svůj stánek ozdobíte barevnými řetězy, blikajícími světýlky a vánočními dekoracemi lidé budou mít větší motivaci k Vašemu stánku vůbec přijít. Upoutáte jejich pozornost a s velkou pravděpodobností si koupí Váš svařák či ručně vyrobenou dekoraci. Pokud si s výzdobou vyhrajete, jistě se vám to jen v dobrém vrátí.

Tématické kelímky

Pokud plánujete prodávat svařák, teplý čaj, či jiný nápoj tento tip i něco tak jednoduchého jako jsou nápojové kelímky vám může pomoct. Pokud budete mít tématické kelímky, nejenže to podpoří vaši výzdobu, ale i potěší vaše zákazníky. Můžete také nechat natisknout papírové kelímky s potiskem a nějakým vhodným vánočním přáním zpříjemnit večer vašim zákazníkům.

Malé dárečky

Svátky radosti a štěstí, to jsou přece Vánoce. Co se také zapojit do rozdávání dárků? Ke každému prodanému svařáků můžete nabízet kostičku hořké čokolády zdarma, sladkou ledovku či malou hračku pro děti. Ne nadarmo se říká, že se fantazii meze nekladou. Navíc pokud bude dáreček obsahovat logo vaší firmy, podpoříte jím i image firmy

Přehledné ceny

Řeknete si, že se jedná o samozřejmost. Ve většině případů to však neplatí. Mnoho zákazníků má zájem o Váš nápoj, ale jednoduše neví, kolik si má připravit peněz. Doporučujeme vám nabídku s cenami uvést na dobře viditelném a případně i osvětleném místě. Nechcete přece aby zákazníci odcházeli ke konkurenci jen proto, že od vás nemají dostatek informací.

Věříme, že vám naše rady pomohly a zažehli ve Vás plamen podnikatelské tvořivosti. Pokud máte zájem nakoupit vánoční papírové kelímky či EKO nápojové kelímky navštivte stránky prodejce ECOFOL, s jehož spoluprací mohl tento článek vzniknout. V jeho nabídce naleznete mnoho druhů těchto výrobků.

Přejeme Vám hodně štěstí při prodeji. A pokud čtete ve vánočním čase hodně štěstí, zdraví a bohatého Ježíška!

Autor textu: Vít Provazník

Zdroj obrázku: unsplash.com

komerční sdělení