Bezpečnostní dveře vás spolehlivě ochrání před zloději. Chraňte vhodně svůj majetek

17.03.2022

Nežijeme v ideálním světě a vaše domovy se tudíž mohou stát cílem pro bytaře, kteří vám budou chtít na váš úkor obohatit. Nepodceňte tedy ochranu vašeho milovaného domova a zabraňte zlým živlům v průniku do jeho prostor. Kvalitní bezpečnostní dveře zloděje zastaví.

Obyčejné dveře lze otevřít za pár vteřin

I méně zkušený lupič zvládne otevřít obyčejné dveře během několika málo okamžiků. Zapomeňte na hluk, který by upozornil sousedy či vás, protože klasické dveře lze otevřít zároveň velmi tiše. Vchodové dveře jsou tím prvním a většinou i posledním, co musí zloděj překonat. Jak ale odolávají bezpečnostní dveře?

Zde je samozřejmě potřeba specifikovat typ dveří. Některé bezpečnostní dveře jsou totiž úplně k ničemu a pouze se chvástají jakousi neexistující ochranou. Základem dobrého řešení jsou bezpečnostní dveře certifikované minimálně ve 3.bezpečnostní třídě v českých zkušebnách dle evropských norem. Ať už se jedná o bezpečnostní dveře do bytu či o bezpečnostní dveře do domu, rozhodně vsaďte na tuhou ocelovou kostru. Pořizujete-li si bezpečnostní dveře do bytu, pamatujte také na protipožární certifikaci, která je zákona povinná. Další vlastnosti jako například protihluková izolace, tepelná izolace či kouřotěsnost jsou již na vašem zvážení.

Nejkvalitnější ochrana

Ocelová kostra a bezpečnostní prvky minimálně bezpečnostní třídy číslo 3 vám zajistí vážně kvalitní ochranu vašeho majetku. V současné době existuje na českém trhu řada prodejců bezpečnostních dveří. Kterého tedy zvolit, pokud chcete mít jistotu?

Podívejte se na zkušenosti vybrané firmy. Hledejte výrobce dveří, nikoliv pouze prodejce. Pátrejte po oficiálních certifikacích jejich produktů. A chtějte kvalitní české dveře, třeba od firmy NEXT. Ta již 32 let sbírá zkušenosti z oboru, tudíž dokáže sestavit to nejvhodnější řešení pro každý individuální projekt. Vytvoří vám dveře na míru, doloží všechny potřebné certifikáty (díky čemuž ušetříte na pojistném) a poskytne vám až dvacetiletou záruku na ocelový skelet a zamykací mechanismus.

Jestli hledáte nejvhodnější způsob zabezpečení svého domova, začnete s kvalitními bezpečnostními dveřmi. 

komerční sdělení