BLEŠENÍ – 2. ročník zážitkového blešího trhu už v sobotu 29. dubna v hale 13 Holešovické tržnice!

27.04.2023

Blešení v sobotu 29. dubna bude mít dvě části: od 10 do 14 hodin halu 13 Holešovické tržnice zaplní Blešeníčko věnované dětskému sortimentu. Pro nejmenší bude připravena dětská zóna s hlídáním a pro větší Lemarket studio s upcyklačními workshopy. Od 17 do 22 hodin naváže klasické Blešení s koncerty, workshopy a afterparty, která skončí až s půlnocí. Chybět nebude food zóna s občerstvením od vybraných lokálních podniků. Dnem provede herec a zpěvák Šimon Bilina.

Autorkami konceptu propojujícího udržitelné nákupy s koncerty, workshopy a food festivalem jsou Tamara Klusová, Mirka Baštová a Elena Janota, zakladatelka LEMARKETU – moderního tržiště lokálních značek. 

"Chceme dát věcem, které se bezúčelně vyskytují v našich domácnostech, nový život a šanci najít opakované uplatnění. Zároveň moc fandíme projektům, které se zabývají recyklací, udržitelností a vintage nebo slow módou, a rády bychom je představily širší veřejnosti. Fungujeme v obou světech, offline i online. Online, prodejem skrze Instagram stories i e-shop, a offline právě prostřednictvím Blešení, která nás čeká v sobotu 29. dubna a na které už se moc těšíme," shodují se všechny tři kamarádky.

Na Blešení si svůj prodejní prostor může zařídit úplně každý a poslat tak dál kousky ze svých šatníků nebo třeba i knihy, dekorace či nábytek – zkrátka vše, co ještě může udělat radost někomu dalšímu. Přihlášky a více informací najdete na webu www.bleseni.cz

Zdroj: TZ 2media

Zpracovala: Andrea Ježková