Buďte originální, objevte svět porcelánových šperků

28.12.2022

Doplňky navzdory svému pojmenování netvoří malý detail. Mohou povýšit celý outfit svojí originalitou, vznešeností a výrazností. Šperky s kameny jsou klasika, ale co takhle vsadit na materiál tak česky tradiční. Porcelán.

Porcelán - dámské náušnice

Porcelán je krásný materiál, sice byl poprvé objeven v Číně, v Česku však existovalo a existuje spousta manufaktur, které jsou vyhlášené svými výrobky. A nemusí jít pouze o nádobí a interiérové doplňky. Spatřili jste už porcelánové šperky? Například dámské náušnice. Jsou jiné, liší se nejen materiálem, ale i designem, který porcelán umožňuje. Nápadité jsou symboly. Bílá náušnice srdce je vkusná jako perla, ta však není tak tvárná. Když náušnici navíc zdobí barvy, třeba cibuláková grafika nebo zlaté linky, jde o doplněk výsostný. Oblíbená jsou i zvířátka nebo makronky, což jsou vlastně různobarevné pecky. Výhodou porcelánu je i to, že jde o odolný materiál, navíc ani nedráždí kůži.

Porcelán - náhrdelníky

Stejně krásné jsou i originální náhrdelníky z porcelánu. Přívěsky krásně ladí s dalšími komponenty doplňků. Nejoblíbenější jsou srdíčka, krásně se vyjímají na hrudi jednobarevné variace. A cibulákový vzor nebo zlato? I to jsou krásné možnosti zpracování šperku. Efektní jsou i kaskádovité dámské náhrdelníky složené z menších trubiček. Přece náhrdelník nemusí být jen z korálků. Objevte svět porcelánových skvostů, mrkněte na rodinné porcelánové studio StehlikDesign. 

Za značkou stojí manželský pár z Plzně. Oba milují kvalitní českou keramiku, sami dodávají tomuto materiálu zcela nové rozměry. A to i díky inovacím, značka se zajímá o nové technologie. Díky tomu vám vytvoří jedinečné, ručně vyráběné klenoty z porcelánu, jako jsou originální náušnice, náhrdelníky a další artikly. Na jejich stránkách najdete opravdu originální kousky, proto neváhejte a objevujte, jak se dá porcelán tvarovat. 

Foto: https://www.stehlikdesign.cz/ 

komerční sdělení