CAPEXUS získává prestižní ocenění Kanceláře roku za IT kanceláře pro LMC

26.06.2023

CAPEXUS, lídr v oblasti designu a realizace moderních kanceláří i dalších komerčních prostor, slaví velký úspěch. Pečlivá práce a inovativní koncept byly oceněny v soutěži Kanceláře roku 2022, konkrétně v kategorii IT kanceláře.

Společnost LMC patří k nejvýznamnějším subjektům v oblasti HR a online nabídky zaměstnání v České republice. Její nové kanceláře, navržené dvojicí architektů Martinem Židkem a Lucií Červinkovou, zaujaly odbornou porotu jedinečným konceptem, kreativitou, ergonomií a důrazem na týmovou sounáležitost. CAPEXUS se zaměřil na vytvoření moderního pracovního prostředí, které podporuje spolupráci a pohodu zaměstnanců v souladu s workplace analýzou. Tu samotný CAPEXUS zpracoval. Právě takový přístup ocenila porota jako jednoznačně nejlepší v kategorii IT kanceláře.

"Pro kvalitní návrh kanceláře je zásadní dobře poznat klienta a na tomto projektu bylo co poznávat, LMC kultura je jedinečná a svébytná. A také velmi sympatická, komunitní, přátelská. Díky sérii workshopů s vedením i ambasadory z řad zaměstnanců jsme sesbírali podněty k tomu, co si přejí ve fungování kanceláře zachovat, i jaké nové prostory a vybavení jednotlivé týmy potřebují. Celý workplace koncept je postavený na odvaze LMC osvojit si nové způsoby práce, jít vstříc hybridnímu fungování a mít prst na tepu doby," komentuje oblast workplace analýzy Lucie Hudák Malá, Head of Workplace Consultancy ve společnosti CAPEXUS.

Specifika designu přibližuje architektka Lucie Červinková: "Kanceláře společnosti LMC vynikají tím, že jsou navrženy v synergii s pěti elementy feng-šuej, které se významně promítly do celkového řešení interiéru. Při návrhu jsme se zaměřili na použití přírodních materiálů. Povrchům dominuje dřevo a v prostoru se nevyhnete všudypřítomné zeleni. Dispozice je koncipována tak, aby energie plynule prostupovala prostorem, neunikala ven, ani se nikde příliš nakumulovala. Unikátní atmosféru kanceláří dotváří kvetoucí sakury, ratanové svítidla a závěsná houpací křesla. Kanceláře nejsou určeny jen pro práci, ale také k sociální interakci a někdy je třeba dobít i pomyslné baterky. K tomu v LMC slouží ZEN garden, nebo čajovna."

Soutěž Kanceláře roku je prestižní událost, která každoročně hodnotí a oceňuje nejlepší projekty kancelářských prostor v České republice. CAPEXUS se v letošním roce dostal do finále rovnou se šesti dalšími projekty, na kterých se podílel. Patří mezi ně Heureka, Pfizer, Price f(x), Bird & Bird, Near & Dear a v neposlední řadě projekt vlastních kanceláří v budově River Corner.

CAPEXUS si zakládá na své schopnosti vytvářet moderní a funkční prostory od A do Z. To vše s ohledem na aktuální trendy, moderní technologie i udržitelnost. Vítězství v soutěži Kanceláře roku je potvrzením vynikajícího designu a unikátního přístupu.

TZ CAPEXUS