Cestování v obytném voze vám přinese nezapomenutelné zážitky. Zkuste to!

31.12.2019

Svoboda, nezávislost, romantika, dobrodružství a především nové společné zážitky, to je to, co rodiny, přátele anebo partnery při cestování s obytným vozem baví.

Obytný vůz můžete při vašich toulkách přírodou využít jako hotel, penzion, základní tábor, občerstvovací stanici, milenecký azyl i mobilní kancelář. Toužíte po cestování s partnerem a chcete si užít romantický pobyt ve dvou? Máte chuť vyrazit s rodinou nebo s přáteli na dovolenou, zažít zajímavý výlet do přírody či uskutečnit dobrodružnou výpravu třeba až za Severní polární kruh? Stačí si půjčit obytný vůz a vaše sny se splní!

S karavanem až za Severní polární kruh

Společnost Tonalli West s.r.o. se specializuje na prodej obytných vozů, přívěsů a zároveň provozuje půjčovnu obytných vozů a karavanů. Děkujeme zmíněné firmě za nádherné fotografie a vzkaz od jejich zákazníka - pana Radima, který podnikl cestu s obytným vozem po severských zemích.

"Posílám vám pár fotek z naší výpravy. Projeli jsme Kodaň, Stockholm a šťastně jsme přejeli Severní polární kruh. Do včerejška jsme si užívali nádherné počasí. Dnes celý den prší. Autíčko jede výborně a moc si to užíváme! Posíláme vám pozdrav z cesty na nejsevernější místo Evropy."

Cestování v zimě? S vyhřívanými nádržemi žádný problém!

Dovolená s obytným vozem není výhradně jen letní záležitost. Na zimní dovolenou si můžete zapůjčit například obytný vůz Weinsberg CaraHome, který má vyhřívané nádrže

Vyhřívací systém ve vozech značky Weinsberg zabrání zamrznutí veškerých kapalin. V prodejně a autopůjčovně firmy Tonalli West s.r.o. vám rádi doporučí vhodný model pro zimní cestování, který má navíc také dostatečně velkou skladovací plochu na lyže, boby i snowboardy. Zimní pneumatiky a sněhové řetězy vám zmíněná společnost samozřejmě také zajistí. 

Nezapomenutelný zážitek na vysokohorské silnici v Alpách

Timmelsjoch (italsky Passo del Rombo) je vysoký horský průsmyk ve výšce 2 509 metrů nad mořem, který tvoří skrz Ötztalské Alpy hranici mezi Rakouskem a Itálií. Přinášíme vám další pěkné fotografie a vzkaz od cestovatelů obytným vozem zapůjčeným společností Tonalli West s.r.o.

Vysokohorská silnice na Timmelsjoch je přímo ideálním místem, kde si vychutnáte každou ze šedesáti zatáček i panoramatické výhledy. Silnice je v perfektním stavu a dostatečná šířka je samozřejmostí. A my si to užili s naším obytňákem, nezapomenutelný zážitek.

Na Sardinii nebo na Lipno? Je to jen na vás!

Chcete vyrazit relaxovat na Sardinii, zajet si do Švédska na golf nebo vyrazit s dětmi na dovolenou na Lipno? Rozhodnutí jen jen na vás.

I když to bude vaše první dovolená s obytným vozem, ničeho se nemusíte obávat, kvalifikovaný a zkušený personál společnosti Tonalli West s.r.o. vám vše předvede a vysvětlí. Nebojte se zeptat na cokoliv!

K řízení obytného vozu stačí řidičský průkaz skupiny B (který vlastníte minimálně 5 let) a minimální věk řidiče je stanoven na 25 let. 

Nejlepší je, když si obytný vůz přebere řidič a ještě minimálně jeden člen posádky. Víc hlav, víc ví!

Užitečné kontakty

Tonalli West s.r.o.

Letkovská ulice, 330 01, Kyšice

Telefon: +420 377 310 520

Mobil: +420 777 312 242

Email: info@karavanyweinsberg.cz

Facebook: WeinsbergCZ

Web: www.karavanyweinsberg.cz

Web: www.obytnakyplzen.cz

Poznámka redakce: komerční sdělení