Chráníte správně svůj majetek před zloději? Pokud ne, ihned začněte

19.02.2023

Daný problém se týká především majitelů nejrůznějších firem, obchodů, skladů, kanceláří, ale i podzemních garáží a dalších komerčních prostor. Podle policejních statistik rok od roku roste počet vloupání i krádeží, přičemž se není čemu divit. Velká spousta podnikatelů vůbec neřeší zabezpečení svých cenností. Jak začít?

Komplexní problém

Na cestě za větší jistotou existuje celá řada různých metod, díky nimž odradíte potenciální zloděje. Jednou z těch nejpopulárnějších je péče externích agentur, které vám poskytnou jak aktivní, tak i pasivní ochranu. V tomto ohledu stojí za zmínku především služby známé společnosti pod odkazem bezpečnostní agentura Plzeň. Proč vsadit právě na zmíněné experty?

Mezi jejich benefity patří působnost na celém území České republiky, komplexní péče s řadou rozdílných prvků, režim 24/7, pojištění odpovědnosti ve výši 100 milionů korun, individuální přístup a dlouhodobé zkušenosti z oboru. Jakými způsoby vám daná společnost zajistí klid?

Od A až po Z

Bezpečnostní služby těchto profesionálů sestávají z klasické recepce (obsluha telefonu, poskytování informací návštěvníkům, přebírání pošty a podobně), fyzické ostrahy (střežení perimetru, kontroly a hlídky), mobilních hlídek a samozřejmě i kamerového monitoringu každého zákoutí vašich prostor. Díky tomu spolehlivě odradíte i ty nejzkušenější zloděje.

Pro začátek je vhodné navštívit internetové stránky pod odkazem Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o., získat tolik důležitou inspiraci a prohlédnout si reference od spokojených klientů ze všech koutů naší země. Zároveň se dozvíte i o přibližných cenách, se kterými můžete počítat v případě spolupráce. Nejdříve však absolvujte nezávaznou úvodní konzultaci zdarma a společně sestavte nejlepší řešení přesně pro vaše účely.

komerční sdělení

Fotka od Anja z Pixabay