Colour Up: Kolekce „Rita Ora pro DEICHMANN“

18.03.2020

Společnost DEICHMANN uvádí již druhou kolekci ve spolupráci s britskou zpěvačkou a textařkou Ritou Orou.

PRAHA. Rita Ora je také v nové sezóně tváří značky DEICHMANN, největšího evropského maloobchodníka s obuví, a tím i kolekce obuvi na jaro/léto 2020. Již druhá kolekce "Rita Ora pro DEICHMANN", která nese motto "Colour Up", je od března 2020 dostupná ve vybraných kamenných prodejnách v České republice a také v internetovém obchodě na www.deichmann.com

Po úspěšném startu na podzim 2019 pokračuje Rita Ora a společnost DEICHMANN ve spolupráci také na jaře 2020. Společně byla vytvořena kolekce, jejíž motto zní "Colour Up" a charakterizují ji výrazné barvy, neotřelý design a promyšlené detaily. 

Poselství kolekce - "Love who you are, put yourself out there and show the world what you got / Milujte, kdo jste, posuňte se tam a ukažte světu, co máte" - se odráží v odvážných a extravagantních stylech. Je to hold barvám a radosti ze života.

"Je skvělé, že i v této sezóně máme po svém boku stylovou ikonu Ritu Oru, která je vyhlášená svým jedinečným citem pro módu," řekl Heinrich Deichmann.

Kolekce čítající 35 modelů obsahuje největší trendy této sezóny. Pět hlavních témat představují chunky tenisky, metalické povrchy, sexy podpatky, sandály na platformě a páskové modely. Sportovní styl charakterizují módní tenisky s originálními podešvemi, trend zvaný colour-blocking a metalické prvky, zatímco elegantní letní outfity doplní slingback lodičky a mokasíny ve vzhledu krokodýlí kůže. 

Trendy budou nízké sandály ve třpytivých barvách a sandály na klínovém podpatku. Kolekci doplní nápadné podpatky, sandály na platformě a lodičky v lakovaném vzhledu nebo se zvířecími vzory a také páskové sandály v pastelových odstínech.

"Jsem moc ráda, že spolupráce se společností DEICHMANN pokračuje," řekla Rita Ora. "Těší mě tvořit pestrou, barevnou kolekci, která inspiruje ženy k tomu, aby byly odvážné a samy sebou."

Kolekce "Rita Ora pro DEICHMANN" obsahuje 35 dámských modelů a od března 2020 je k dostání ve vybraných kamenných prodejnách DEICHMANN a v internetovém obchodě na www.deichmann.com

Ceny modelů se pohybují od 699 Kč do 1199 Kč.