Czech Exotic Open 2019: Sexy pohyby i náročná akrobacie na vysokých platformách

15.11.2019

Vysoké podpatky dělají krásné dlouhé nohy, o tom není pochyb. Tančit a předvádět těžké akrobatické prvky na tyči nebo i mimo ni je s nimi však o poznání těžší než bez nich. Kdo to dokázal na podiu nejvíc rozbalit a předvedl tu nejlepší show?

V sobotu 9. listopadu 2019 proběhl v P.M. Bar and Cocktail Music Clubu první ročník unikátní soutěže v pole exotic - tanci na tyči v botách s vysokou platformou - Czech Exotic Open 2019. Do finálového večera postoupilo deset nejlepších soutěžních čísel ve čtyřech kategoriích - Amatéři, Low Flow, Profesionálové a Elita. Postupující vybírala čtyřčlenná odborná porota na základě videonahrávek.

Soutěž je mezinárodní, v Praze se představilo hned několik tanečnic z Polska a také Neměcka. Ve finálové porotě zasedly hvězdy české pole exotic scény doplněné o světoznámé tanečnice Kiru Noire a Kris Brodetskayu. Sama porota byla mile překvapena, jak se zvýšila úroveň soutěžících oproti semifinálovým nahrávkám.

Vítězkou kategorie Amatéři se stala Margareta Fisinger, Low Flow suverénně ovládla Julie Nachtigallová, zlato z kategorie Profesionálů putuje do Polska zásluhou Igy Zien a v nejvyšší kategorii si trofej pro vítězku odnesla lehce zaskočená Anna Nikulina z Prahy: "Byla to nejvíc nečekaná výhra v celé mojí pole dance kariéře. Holky byly všechny úžasné. Do přípravy jsem dala celou duši a nepřemýšlela o umístění. Nejdůležitejší pro mě bylo zatancovat tak, jak si to moje hudba zaslouží."

Finálový večer uzavřela fantastická vystoupení porotkyň z Ruska Kiry Noire a Kris Brodetskaye.

Kompletní výsledky najdete na webu www.czechexotic.cz.

Přehled vítězek jednotlivých kategorií

Amateurs
1. Margareta Fisinger, ČR
2. Eva Neuhöferová, ČR
3. Helena Kacbundová, ČR

Professionals
Iga Zien, PL
Paulina Wachol, PL
Daniela Šikulová, ČR

Elite
Anna Nikulina, ČR
Kamila Urbanová, ČR
Denisa Haiserová , ČR

Low Flow
Julie Nachtigallová, ČR
K. O'Connor, ČR
Denisa Haiserová, ČR