Do garáže patří kvalitní regálový systém

10.01.2021

Vystoupili jste v garáži z auta a zakopli o nářadí nebo nějaké nástroje? Nic příjemného. Jestliže ovšem v této místnosti nemáte dostatečný pořádek, nejde o nijak výjimečnou záležitost. Ba naopak, úraz se vám může stát velmi jednoduše a rychle. Nákup kvalitního regálového systému do garáže přitom není nic extra nákladného a složitého. Co by tedy takové regály do garáže měly splňovat?

Kvalitní a bytelné kovová konstrukce

V první řadě je třeba myslet na kvalitu regálového systému. Zapomeňte na jakékoli hýbání a kývání se konstrukce. Ta musí být vyrobena z pevného materiálu, jímž by měl být ideálně kov. Nikoli ale ten silný a těžký, jako tomu bývalo v minulosti. Moderní nejkvalitnější regály do garáže se vyrábějí z tenkého kovu, jenž je ale dokonale pevný a dokáže unést klidně i 300 kilogramů.

Jednoduché složení i rozložení regálů

Pokud máte strach z toho, že by regálový systém bylo náročné složit, jste na omylu. Jedná se o velmi triviální konstrukci, již dáte dohromady velmi rychle. Volit je možné jak šroubovací, tak bezšroubovou variantu. Druhá jmenovaná dokonce disponuje vysokou nosností. Jak samotný regálový systém bude vypadat, záleží jen na vás samotných. Koncipovat jej lze tak, že do něj pohodlně uložíte pneumatiky a mnohé další věci. V garáži se nachází spousta různého vybavení, které je zapotřebí uklidit a skladovat.

Nakupte si rychle a jednoduše u specialisty

Samozřejmě online. V současné koronavirem zasažené nepříjemné situaci jde o nejlepší řešení vůbec. Výbornou volbu představuje společnost Majster Regál, která se vyznačuje jednak spoustou zkušeností a jednak dlouhodobým a úspěšným působením na trhu. Nabídka zmiňované společnosti je velmi pestrá a vybírat si z ní lze ze spousty různých regálových systémů. Ten váš si přímo přizpůsobíte prostoru v garáží dle potřeby.