Finále Miss České republiky 2020 se posunulo. Organizátoři ale nelení a pomáhají v projektu Počítače dětem

11.03.2021

Ročník 2020 Miss České republiky stále není uzavřen, jakmile to alespoň trochu situace dovolí, uskuteční se dlouho plánované vyhlášení vítězek Miss České republiky 2020, doufejme, že ihned po Velikonocích, které bude online, bez přítomnosti hostů a za přísných hygienických opatření.

Každá změna je příležitostí ke zlepšení a k vymyšlení nových nápadů, jak soutěž a spolupráci s partnery posunou dát.

Seznamte se s novinkami soutěže Miss České republiky: V sobotu 20. února 2021 proběhlo vyhlášení TOP8 finalistek, které se probojovaly do tzv. superfinále. Přímý přenos byl přenášen na TN.cz a sociálních sítích (Frekvence 1 a Miss České republiky). Záznam přenosu naleznete zde.

Superfinálovou osmičku tvoří:

Kateřina Šimonková z Krnova

Kristýna Hyská z Nespek

Diana Paravanová z Otrokovic

Natalia Al-Imamová z Prahy

Valerie Herianová z Ústí nad Labem

Simona Šimková z Jihlavy

Jana Krojidlová z Čelákovic

Magdaléna Říhová z Domašína

Mezitím, co kulturní akce jsou zcela zakázány, pomáhá Miss České republiky na frontách, kde je to nejvíce potřeba. A tou je výuka dětí prostřednictvím projektu Počítače dětem. Kromě známých tváří z kulturně společenského života je také vítaná podpora ze strany Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva financí, Ministerstva životního prostředí a dalších (PS a Senát).

Výsledky výběru TOP8, odvysílané v Televizních novinách se sledovaností 1,2 mil zde. Kromě podpory TV můžete o soutěži slyšet na rádiích Frekvence 1 a Evropa 2, nebo si přečíst v deníku Metro.

Zhlédnutí reportáže projektu Počítače dětem zde