Firemní akce jsou velmi důležitou součástí budování týmového ducha vašich zaměstnanců. Jak jim připravit nezapomenutelný zážitek?

02.04.2022

Každý správný leader ví, že neustálá pozitivní motivace je klíčovým aspektem vedení produktivního týmu. K tomu samozřejmě patří pestrá škála činností, mezi něž řadíme i pravidelné pořádání firemních akcí. Jak dopřát svým podřízeným nejlepší zážitky?

Originální prostředí plné zážitků je základ

Ať už má vaše firma zázemí ve kterémkoliv koutu naší malé země, rozhodně dopřejte svým zaměstnancům eventy v Praze. Proč? Protože v hlavním městě najdete zdaleka nejlepší příležitosti. Jednou z nich je zaručeně Chuchle Arena Praha, která je pro tyto účely vyloženě vyhlášená. Jedná se o působivý jezdecký areál, v němž je možno pozorovat koňské sporty. Samotné sezení na tribuně samozřejmě není nejvhodnějším způsobem stmelení kolektivu, proto jsou k dispozici i konferenční prostory, restaurace a mnoho dalších akcí.

Prostor tak disponuje hned dvěma vnitřními salónky a také dvěma ohromnými strečovými stany. Hledáte-li originální konferenční prostory v Praze, pak vsaďte na toto řešení. Během pauzy se můžete těšit z vyhlášené místní restaurace nebo si zkrátka vychutnávat výhled na dráhu.

Ideální místo pro jakoukoliv akci

Nemusí se přirozeně jednat jen o firemní akce v Praze, ale areál poslouží skvěle i pro různé oslavy narozenin a další druhy méně formálních sešlostí. Po domluvě je možno vymyslet speciální program, jehož součástí může být například catering, raut, ubytování a tak podobně. Vše záleží na domluvě, takže se nebojte probrat svá přání s majiteli. Ti vám moc rádi splní každé přání.

Pokud tedy chcete vytvořit nezapomenutelnou událost pro vaše blízké, zkontaktujte majitele prostoru a domluvte si své datum. Věřte nám, že se všichni budete královsky bavit. 

komerční sdělení

Fotka od Joseph Mucira z Pixabay