Hard Rock Cafe Praha oslavuje 15. výročí s hollywoodským šmrncem a vlnou prosecca

17.04.2024

Hard Rock Cafe Praha, symbolická restaurace v rockovém stylu nabízející americkou kuchyni, oslavila nedávno své patnácté narozeniny ve velkém stylu.

Na tento ohromující milník dorazila řada celebrit, aby se zúčastnila oslav plných zábavy, hudby a nezapomenutelných vzpomínek.

Na tuto narozeninovou oslavu dorazili známé tváře jako Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek, Radka Banga, Radka Pavlovčinová, Karolína Holubová a Ina T., aby slavili společně s Hard Rock Cafe Praha. Tato událost nejen přinesla spoustu veselí, ale také proud prosecca, který byl nezastavitelná.

Generální ředitelka Hard Rock Cafe Praha, Martina Lednová, vzpomíná na začátky s nostalgií: "Otvíračku Hard Rock Cafe v Praze si rádi připomínáme jako nezapomenutelnou událost plnou energie a skvělé hudby. Od té doby jsme rozšířili menu o další kulinářské speciality a zavedli jsme nové hudební akce pro naše hosty."

Pražské Hard Rock Cafe je zvláštní nejen svým výborným umístěním v historickém centru města, ale také atmosférou, která je spojená s bohatou historií hlavního města Prahy. Restaurace se nachází v Rottově domě na Malém náměstí, kulturní památce s novorenesanční fasádou, malovanou podle kartonů Mikoláše Alše. Dům, který byl do poloviny 90. let 20. století známý jako železářská prodejna, nyní hostí tuto ikonickou restauraci.

Jedinečnou atmosféru Hard Rock Cafe Praha dotvářejí memorabilie hudebních legend, které zdobí zdejší stěny. Hosté zde mohou obdivovat přes 300 artefaktů od světově známých hudebníků, včetně Paula McCartneyho, Johna Lennona, Elvise Presleyho a mnoha dalších. Z českých umělců jsou zastoupeni například Vilém Čok, David Koller a Petr Nagy.

V rámci narozeninových oslav Hard Rock Cafe Praha předal šek v hodnotě 110 000 korun Nadaci Terezy Maxové, s níž spolupracuje dlouhodobě. Společnost také pravidelně pořádá charitativní akce, jako je Pinktober, a aktivně se angažuje v oblasti udržitelnosti.

Moderátorem celé akce byl influencer, herec a moderátor Dominik Port, zatímco krájení narozeninového dortu se ujali Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek a Radka Pavlovčinová. Na scéně vystoupila kapela RockSet band live, dodávající ještě větší rockovou atmosféru do večera.

Hard Rock International (HRI) je jednou z nejuznávanějších společností na světě, provozující více než 290 provozoven ve více než 70 zemích, zahrnující hotely, kasina, rockové obchody, místa pro živá vystoupení a kavárny. S rozvojem online sázkové kanceláře, maloobchodní sázkové kanceláře a internetové herní platformy Hard Rock Digital společnost HRI nabízí své služby i v digitálním prostředí.

Hard Rock Cafe Praha zůstává jedním z nejoblíbenějších míst pro milovníky rocku a dobrého jídla, a jeho patnácté narozeniny slavily slavnostním a zábavným způsobem, který bude ještě dlouho v paměti všech, kdo se této události zúčastnili.

Pro více informací a rezervace navštivte stránky Hard Rock Cafe Praha.

Autor: Lukáš Krajčo
FOTO: Pavel Dvořák