Hard Rock Cafe představuje charitativní merch na podporu LGBT+ komunity Halsey & Hard Rock Pride Collection americké zpěvačky Halsey

29.06.2023

Hard Rock Cafe letos rozšíří podporu LGBT+ komunitě, od 7. do 13. srpna budou v restauraci speciální slevové akce, výloha bude vyzdobena duhovými vlajkami, na místě bude k dispozici fotostěna, DJs zahrají oblíbené disco sety.

V té době bude v Praze zrovna probíhat festival hrdosti LGBT+ komunity Prague Pride. Od 1. června pak bude v HRC v prodeji charitativní merch Halsey & Hard Rock Pride Collection, jehož ambasadorkou se stala americká zpěvačka Halsey, která dlouhodobě bojuje za práva LGBT+ komunity. Výtěžek z prodeje poputuje organizaci OutRight Action International zabývající se lidskými právy a porušováním a zneužíváním lidských práv vůči lesbám, gayům, bisexuálům, transgender a intersexuálům.

Od 1. června do 31. července bude možné si online a také v Rock Shopech HRC po celém světě pořídit limitovaný charitativní merch, který ve spolupráci s Hard Rockem navrhla americká zpěvačka Halsey. Halsey & Hard Rock Pride Collection nabídne výběr ze dvou unisexových triček a výtěžek z jejich prodeje bude ve prospěch nadace OutRight Action International, která se zabývá bojem proti porušování a zneužívání lidských práv vůči lesbám, gayům, bisexuálům, transgender a intersexuálům. Sama zpěvačka Halsey, jenž byla dvakrát nominována na Grammy, otevřeně promluvila o problémech s nimiž se setkala po odhalení své bisexuality. Zpěvačka sama sebe popisuje jako "tri-bi" a kdykoli se jí naskytne příležitost otevřeně mluví o genderové nerovnosti.

Od středy 7. do 13. srpna bude v HRC k dispozici fotostěna s tematickými dekoracemi. Zákazníci s duhovou vlajkou budou mít 20 procent slevu na všechny nealko drinky a jídlo, při koupi charitativního Pride merche dostanou dárek zdarma a výlohy restaurace a Rock Shopu budou vyzdobeny duhovými vlajkami a světly. Od 10. do 12. srpna pak bude na stagi HRC DJ pouštět speciální disco playlist.

Více informací a případné rezervace na webu: https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/

O společnosti Hard Rock®:

Hard Rock International (HRI) je jednou z celosvětově nejuznávanějších společností, která má ve více než 70 zemích světa 290 provozoven zahrnujících vlastní/licencované nebo spravované hotely, kasina, rockové obchody, místa, kde se konají živá vystoupení a kavárny. HRI také v roce 2020 spustila podnik s názvem Hard Rock Digital, což je online sázková kancelář, maloobchodní sázková kancelář a internetová herní platforma. Počínaje kytarou Erica Claptona vlastní společnost Hard Rock největší a nejcennější sbírku autentických hudebních memorabilií na světě, která čítá více než 87 000 kusů a je vystavena v jejich pobočkách po celém světě. Hard Rock Hotels byly oceněny studií J.D. Power's North America Hotel Guest Satisfaction Study jako značka číslo jedna v kategorii Outstanding Guest Satisfaction (spokojenost hostů) již dva roky po sobě a mezi hotely vyšší kategorie Upscale již čtyři roky po sobě. Společnost HRI se v roce 2021 stala první soukromou herní společností, kterou společnosti Deloitte Private a The Wall Street Journal označily za nejlépe řízenou společnost v USA, a od té doby byla oceněna třikrát. Společnost Hard Rock byla také oceněna časopisem Forbes mezi nejlepšími zaměstnavateli na světě, stejně jako nejlepšími zaměstnavateli pro ženy, diverzitu a nové absolventy a nejlepším velkým zaměstnavatelem v oblasti cestování a volného času, herního a zábavního průmyslu. V soutěži Global Gaming Awards 2022 byla společnost Hard Rock podruhé za poslední čtyři roky vyhlášena pozemním provozovatelem roku. V roce 2021 získala společnost Hard Rock Hotels & Casinos šestkrát z posledních sedmi let první místo v průzkumu spokojenosti vedoucích pracovníků kasin prováděném společnostmi Bristol Associates Inc. a Spectrum Gaming Group. Společnost Hard Rock International je v současné době držitelem investičních známek od primárních investičních ratingových agentur: S&P Global Ratings (BBB) a Fitch Ratings (BBB). Další informace o společnosti Hard Rock International naleznete na adrese www.hardrock.com nebo shop.hardrock.com.

Autor: Petr Mráček
Foto: archív HRC