Hledá se Sportovec Kraje Vysočina pro rok 2019

08.01.2020

Kraj Vysočina hledá nejlepší sportovní kolektivy a sportovce, kteří v uplynulém roce dosáhli významných sportovních výsledků a úspěchů minimálně na republikové úrovni.

Už 18. ročník ankety Sportovec Kraje Vysočina odstartoval v pondělí 6. ledna, kdy byl spuštěn příjem nominací od jednotlivých sportovních klubů, organizací nebo spolků. Následně se ke slovu dostane veřejnost, která bude moci dát hlas svému favoritovi od 6. února. Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina naplánovali organizátoři na 9. dubna 2020 v Jihlavě.

Odborná část ankety probíhá od 6. do 31. ledna 2020, kdy jednotlivé sportovní svazy, kluby a organizace mohou zasílat nominace hned v 7 kategoriích. Tato část ankety probíhá pouze elektronicky prostřednictvím speciálně připravené webové stránky spravované Českou unií sportu Kraje Vysočina.

Po ukončení sběru nominací v odborné rovině bude 6. února 2020 spuštěna elektronická čtenářská anketa.

Podrobný harmonogram veřejné části ankety a způsob hlasování:
Zaregistrované nominace sportovců a sportovních kolektivů z odborné části ankety přihlášené od 6. ledna do 31. ledna 2020 budou automaticky překlopeny do veřejné čtenářské ankety, která bude zahájena 6. února 2020 na webových stránkách www.kr-vysocina.cz/sportovec. Veřejnost bude mít po tomto termínu možnost připojit svůj hlas k zadaným nominacím sportovců nebo prostřednictvím formuláře přidat do čtenářské ankety vlastní nominaci. Jednotlivé hlasování bude elektronicky kontrolováno potvrzovacím e-mailem z důvodu možného zneužití nebo ovlivnění ankety. Hlasování veřejné čtenářské ankety Sportovec Kraje Vysočina bude ukončeno o půlnoci 6. března 2020.