Hledáte nejlepší firemní teambuilding? Pak vsaďte na služby hotelu Equitana

07.05.2022

Každý dobrý manažer ví, že pro vedení úspěšného týmu je neustále potřeba jej pozitivně motivovat. Nic nevybuduje týmového ducha více než pořádné společné zážitky. Rozhodně proto nezapomínejte na pravidelné akce, bez kterých to zkrátka nejde. Jaké aktivity utuží vaše vzájemné přátelství a utvoří z vás jeden pracovitý celek?

Zábava pro všechny je základem

Při plánování teambuildingové aktivity musíte především myslet na to, aby si dané činnosti užili všichni přítomní. Nemá smysl zvolit aktivitu, proti které se ohradila půlka vašich podřízených. Určitě se před samotnou realizací zeptejte při společné schůzi na to, jakou zábavu si užije celá skupina. Ideálním zázemím pro tento typ akcí je poskytovatel, jenž vám dokáže zařídit mnoho druhů zábavy naráz.

Velmi chválený firemní teambuilding poskytuje známý hotel Equitana. Ten zajistí ubytování, skvělou kuchyni a ohromné množství aktivit pro každou firmu. Ty mohou mít podobu jak pasivního, tak také aktivního odpočinku. Dočkat se lze například adrenalinových zážitků, turistických aktivit, kreativních dílen, střeleckých závodů, karaoke, golfu, koní a mnoha dalších zábav. Vypsat všechny možnosti není v silách jednoho článku. Věřte však, že výběr je ohromný, díky čemuž si vybere opravdu každý.

Spousta prostoru i pro velké množství účastníků

Firemní akce s ubytováním pod záštitou tohoto hotelu nabízí více než sto padesát tisíc metrů čtverečních zábavy. Samozřejmostí jsou i konferenční prostory, v nichž se dají pořádat působivé schůze či jednání se speciálními klienty. Chcete-li zapůsobit na vaše podřízené a dopřát jim nezapomenutelné zážitky, vsaďte na služby hotelu Equitana. Jeho majitelé vám moc rádi sestaví program přímo na míru. Stačí se podívat na jejich internetové stránky a přesvědčíte se sami.  

Foto: Facebook EQUITANA Hotel Resort

komerční sdělení