Jak vybrat řemínek na Apple Watch Series 6 a SE?

17.05.2021

V loňském roce kalifornská společnost představila Apple Watch Series 6 a odlehčenou verzi Apple Watch SE pro méně náročné uživatele. Pokud jste se rozhodli investovat do chytrých hodinek s nakousnutým jablkem, pravděpodobně si nevystačíte pouze s jedním řemínkem. V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak pro Apple Watch řemínky vybírat.

Apple Watch jsou k dostání vždy ve dvou velikostech, přičemž Series 6 i SE mají velikost pouzdra buď 40 mm, nebo 44 mm. Podle toho byste měli vybírat i řemínek na Apple Watch. Pokud vám původní silikonový řemínek nevyhovuje, zakoupit se dá třeba tkaná nylonová varianta, která je vhodná ke sportovnímu a ležérnímu outfitu.

Apple Watch sladíte i s elegantním oblečením

Jestliže si myslíte, že Apple Watch k elegantnímu oděvu nepatří, potom jste na omylu. Stačí sáhnout po správném řemínku. Přesně pro takové účely slouží luxusní ocelový nerezový řemínek, jenž působí nadčasově, neboť je precizně zpracován. Sice si za něj trochu připlatíte, nicméně dokonale plní svůj účel. Ocelový náramek je navíc k dostání v několika odstínech - černé, zlaté, stříbrné a podobně. Stačí si jen vybrat podle svého vkusu.

Někteří uživatelé nedají dopustit na kožený Apple Watch řemínek, ostatně není se čemu divit, protože i kožená alternativa působí elegantně.

Apple Watch Series 6 a jejich přednosti

Zvažujete ještě stále, jestli si chytré hodinky od Applu pořídit? Apple Watch Series 6 se vyznačují hned několika zajímavými funkcemi. Vedle toho, že jsou vodotěsné a mají integrovanou GPS, se ještě chlubí vylepšeným procesorem S6 s bezdrátovým čipem W3, měřením EKG, saturace a podobně. Apple Watch Series 6 mají také always-on displej a vestavěný kompas. Hodinky si přizpůsobíte svým představám díky vyměnitelným řemínkům. Budete nadmíru spokojení. 

komerční sdělení

Foto: Appleking.cz