Jak začít podnikat na Etsy a vydělávat si tím, co vás baví?

21.02.2023

Etsy je úžasná platforma, která rok od roku získává mnohem větší popularitu. Jestli jste kreativní a chcete nabídnout své výrobky k prodeji, jedná se o jednu z možností, které můžete využít. Jestli o tomto obchodování uvažujete, měli byste se zamyslet nad jednou z hlavních otázek a začít jednoduchými kroky.

Zjistěte, jestli je Etsy správnou volbou

Na mezinárodní prodej existuje hned několik webů. Etsy je nejlepší na ručně vyrobené, historické nebo vlastní produkty. I takové, na které potřebujete termolis na hrnky i jiné produkty. Na prodej šperků, oblečení nebo knih bude lepší Amazon nebo eBay.

Na Etsy můžete také získat větší náklonnost uživatelů. To se vám na obecnějších platformách nepodaří. Nezáleží na tom, jestli potřebujete na práci řezací plotry na originální obrazy či fotografie nebo jehlice na pletení. Na Etsy si s jedinečnými produkty najdete své klienty.

Vytvořte si seznam

Až zjistíte, že je tento obchod nejlepší možností pro vaše malé podnikání, otevřete si svůj obchod. Vytvoření je zdarma a celý systém vás intuitivně provede založením vlastního obchodu. Musíte si hlavně vytvořit chytrý název, který si lidé snadno zapamatují.

Potom byste si měli vytvořit seznam produktů, které budete nabízet. I podle toho snadno uvidíte, jestli se na tuto platformu hodíte. Nejdříve byste si ale měli projít, co nabízí ostatní a za kolik. Průzkum nabídky vám poradí, jak byste měli nabízet vlastní produkty.

Dejte si záležet na své prezentaci

Jakmile budete připraveni na prezentaci svých produktů, nastavte si platby. Je to velmi důležité, aby se zákazníkům dobře nakupovalo, a vy jste dostali zaplaceno. Postup je velmi jednoduchý:

  • najděte si nastavení plateb,
  • vyplňte všechny své údaje,
  • ověřte osobní identitu a začněte prodávat.

Vytvoření příjemné a zajímavé prezentace je důležitější, než si myslíte. Banner, fotografie prodejte i popis obchodu bude velmi důležitý pro váš úspěch. Lidé se budou hodně řídit podle prvního dojmu. Zajistěte, že na první pohled zaujmete lidi. Čím více lidí vás bude navštěvovat, tím více prodejů si budete užívat.

Zdroj obrázku: BearFotos / Shutterstock.com

komerční sdělení