Jídlonosič je stále v kurzu

31.03.2023

Někdo si možná ty stříbrné jídlonosiče spojuje s dobami minulými nebo je přiřazuje důchodcům, kteří si chodí do jídelny pro obědy. Ovšem to není na místě, protože moderní jídlonosič nerez je nejlepším obalem, v němž prakticky přenesete celý oběd a v optimální teplotě.

Proč si koupit jídlonosič?

Dnes vám v každé restauraci, bistru nebo fastfoodu dají jídlo do polystyrenové nebo plastové krabičky. Ovšem u polystyrenu se pootevře víko a omáčku máte po celé tašce. Plast zase není izolační, takže než dojdete domů, jídlo vystydne. Třídílný jídlonosič nerez je však praktický. Pohodlně se do něj vejdou tři chody. Můžete mít kompletní oběd pro sebe, tedy polévku, hlavní jídlo a dezert nebo vezmete tři jídla pro více lidí. Případně si do jednotlivých částí rozdělíte jeden pokrm (např. knedlíky, omáčku a maso). Jednotlivá patra, která jídlonosič má, pak naskládáte na sebe, upevníte držátkem a pohodlně je přenesete. Převoz jídla je tak pohodlný, nic se vám nevylije. Nerez materiál navíc uchová jídlo déle teplé.

Jídlonosič nerez

Jídlo nosič představuje praktický produkt k přenášení jakýchkoli potravin a hotových pokrmů. Standardní jídlonosič má tři nerezové misky, přičemž každá má průměr asi 13 cm a výšku 5,7 cm. A objem každé misky je 0,7 l. Celkem je tento výrobek vysoký 16,7 cm. Jídlo nosič můžete využít různě. Hodí se všem, kteří chodí pro obědy do školních jídelen, stejně tak poslouží těm, kteří berou jídlo z práce domů. Také jej využijete na cestách, například když jedete na vodu, pod stan, vyrazíte si s obytňákem. V neposlední řadě jej oceníte, i když si budete chtít odnést jídlo z restaurace. Tam jim je většinou jedno, kam vám pokrmy dají. Jestli tedy máte zájem o jídlonosič, mrkněte na stránky Banquet-shop.cz. Zde najdete doslova království, co se týká produktů do kuchyně. 

komerční sdělení

foto: https://www.banquet-shop.cz/