Kapela Other Way přichází s novým klipem k singlu Teď je ten čas

03.06.2020

Kapela Other Way, která českou hudební scénu obohacuje od roku 2012 a na svém kontě má již 2 alba a aktuálně připravuje třetí, vydává po úspěšném videoklipu k písni Dej mi svou lásku další videoklip, tentokrát k singlu s názvem Teď je ten čas. Jedná se o opravdový příběh všech členů kapely a ztělesnění jejich ne zcela naplněných snů.

Klip se natáčel v nevšedním multifunkčním uměleckém prostoru Petrohradská kolektiv, který je bývalou továrnou na čokoládu, ale může působit spíše jako bývalá jatka. Svou apokalyptickou atmosférou vystihuje počáteční stav mysli člověka, kterého píseň popisuje. Jedná se o výzvu pro každého, kdo cítí, že je něco, co by chtěl změnit, ale dost pro to nedělá. Teď je ten čas přestat čekat, dát se do kupy a jít dál za dosažením svého cíle.

Shodou okolností vše vyšlo tak, že natáčení probíhalo v neděli 15. března, tedy poslední den před vyhlášením omezení pohybu.

"O den později už bychom klip nenatočili. Domů z natáčení jsme se vraceli už za zákazu. Je moc dobře, že to vyšlo, protože věřím, že teď v této těžké době většina lidí potřebuje vzpruhu a po dvouměsíčním "spánku" a chaosu to zase, a možná konečně, pořádně nakopnout. Když v tom náš song někomu pomůže, je to to nejlepší, co si můžeme přát," uvedl frontman kapely Honza Knettig.

Pro kapelu je ztělesněním těch zatím ne zcela naplněných snů, k jejichž naplnění píseň vyzývá, právě hudba. To, že se týká všech členů kapely se promítá i ve ztvárnění klipu, jenž měl na starosti Ondřej Pokorný.

"Každý z nás ztvárňuje jinou fázi evoluce mysli přecházející z totálního chaosu po řád, který je nutný k systematickému dosahování vytyčeného cíle. A abychom dokázali, že pro jeho naplnění něco děláme, udělali jsme z této písně náš dosud největší projekt s největší produkcí a propagací," dodává Knettig.

Videoklip ke zde: https://www.youtube.com/watch?v=CyWcY0BehD0