Klan Gucci ovládl VIP Chodov, všichni zúčastnění předvedli své stylové outfity

26.11.2021

V úterý 23. listopadu se v pražském kině Cinema City konala česká premiéra filmu Klan Gucci, kterou si nenechali ujít známé tváře a jména, mezi nimiž nechyběla modní návrhářka Vanda Janda, moderátorka a influencerka Mariana Prachařová, zpěvák Jan Fanta, vždy stylově oblečená Sharlota a ani popálená bloggerka Týnuš Třešničková, která už své jizvy neskrývá pod rolákem.

Česká premiéra se konala, za dodržení všech aktuálních vládních nařízení, ve VIP sále Cinema City Chodov, kde na všechny diváky čekala oblíbená nabídka v podobě neomezené konzumace teplého a studeného bufetu, nápojů, popcornu a nachos. Cinema City svým návštěvníkům také představilo své nové "Winter menu", kde se kromě stálé nabídky objevil také mrkvový humus, dýňová polévka, zelný salát, pesto pizza, zelný salát s brusinkami, křupavý bramborový salát, řepový salát a vepřová chezza s houbami. VIP sály jsou, mimo oblíbeného neomezeného občerstvení, proslulé také pohodlnými, polohovatelnými sedačkami a nenahraditelným zážitkem z kina. Pokud tedy ještě nevíte, čím obdarujete své blízké, návštěva kina je správná volba.

Nový snímek Ridleyho Scotta s názvem Klan Gucci vychází z děje knihy Sary Gay Fordenové The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed. Film je natočen podle skutečné události, která v roce 1995 zasáhla celý svět. Maurizio Gucci, italský podnikatel a šéf módního domu Gucci, byl zastřelen, když vcházel do budovy na Via Palestro, kde pracoval.

Maurizia Gucciho ztvárnil ve filmu Adam Driver, který se dostal do širšího povědomí diváku jako Kylo Ren v nejnovější trilogii Star Wars (2015, 2017, 2019). Role jeho manželky Patrizii Reggiani se zhostila herečka, ale především zpěvačka, Lady Gaga, která předvedla svůj herecký talent ve filmu Zrodila se hvězda (2018) po boku Bradleyho Coopera. Mezi hvězdným obsazením se objeví i jména jako Al Pacino, Salma Hayek, Jared Leto nebo Jeremy Irons.

Cinema City bude promítat film Klan Gucci v klasickém formátu 2D a samozřejmě ve speciálním formátu VIP Chodov. Dárkové poukázky lze zakoupit on-line nebo na pokladnách všech kin. Více informací na www.cinemacity.cz