Koncert pro Zoo Olomouc

01.04.2021

Olomoucká zoologická zahrada děkuje všem za neutuchající podporu a zájem. Jako poděkování pro vás pospolu s hráčem na Panovu flétnu a současně producentem Petrem Tomečkem připravila koncert přímo z olomoucké zoo.

V neděli 4.4. od 16:00 hodin se na vás těšíme na streamu!

"Bude nám ctí zpívat pro vás a zvířatům na pomoc. Říká se přeci, že když člověk síly ztrácí, hudba pomáhá jít dál. Koncertem chceme poděkovat všem, kteří zoo podrželi a možná tak k pomoci inspirovat i další, kteří se tak chystají učinit," vzkazují umělci, kteří ve prospěch zvířat vystupují bez nároku na honorář.

"Když nás jako dlouholetého partnera oslovila Zoo Olomouc s prosbou o pomoc se zajištěním konektivity, nenapadlo nás, že odmítneme. Po technické stránce bylo potřeba zajistit natažení samotné kabeláže ze 32 m vysoké věže. I když na realizaci nebylo mnoho času, jsme rádi, že se všechno podařilo a že jsme mohli být součástí této akce a pomoci," dodává Mgr. Pavel Hemelka za společnost ONYX engineering.

"Věříme, že nás veškeré záludnosti minou, lamy nepoplivou, stan nezboří další vichřice a celý den se vydaří. Na přípravu byl vlastně týden, ale některé spontánní akce mohou být lepší než ty dlouhodobě plánované. Ještě jednou všem lidem dobré vůle včetně účinkujících děkujeme," uzavírá ředitel Zoo Olomouc Dr. Ing. Radomír Habáň.