MADE IN JABLONEC 2019 POPRVÉ VE SPOLUPRÁCI S MISS ČESKÉ REPUBLIKY

21.01.2019

Letos první velká módní přehlídka "Made in Jablonec", měla svoji premiéru 10. ledna 2019 ve velkém sále Eurocentra v Jablonci nad Nisou. Jako každý rok, byly vstupenky na premiéru okamžitě vyprodány. Této přehlídky se zúčastnily i dívky z miss České republiky. Přehlídku navštívila řada významných hostů, mezi nimiž byla i ministryně průmyslu a obchodu Ing. Marta Nováková.

Konal se již desátý ročník této velkolepé společenské akce.Předprodej vstupenek byl zahájen 1. prosince 2018 a byl o ně tak velký zájem, že byly téměř okamžitě vyprodány.

Od 9. 1. probíhaly přípravy včetně nácviku choreografie a fittingu oblečení. Ve čtvrtek 10. 1. se o celý tým modelek postaraly profesionální vizážistky a kadeřnice.

V rámci spolupráce JBX promotion a Miss České republiky, se módní přehlídky zúčastnily převážně dívky z Miss České republiky, které byly hvězdami večera. Diváci mohli vidět oděvy a doplňky od více než 30 různých firem a návrhářů. Přehlídky proběhly v 17 a ve 20 hodin.

V minulosti šili modely pro tuto módní show i přední návrháři jako Natali Ruden, Beáta Rajská, apod. V minulých letech se přehlídek zúčastnila i špičková modelka Kateřina Wohlmann Votavová.

V rámci této módní přehlídky mají modelky možnost prezentovat modely od návrhářů a šperky i v zahraničí. Některé dívky z Miss České republiky se v roce 2018 zúčastnily zahraničních přehlídek v Rusku, Kazachstánu a Kataru. V roce 2019 se ve spolupráci s Miss České republiky chystají další zahraniční cesty.

Miss České republiky