Máte rádi golf? Pořiďte si elektrický golfový vozík

19.01.2022

Golf se stal v posledních letech velmi oblíbeným sportem. Výhodou této hry je fakt, že u ní prakticky neexistuje žádný věkový limit, bez problémů ji zvládnou děti, ale také třeba senioři a fyzicky méně zdatní jedinci, pro které je golf hlavně koníčkem a cestou k odreagování se od všedních starostí.

U golfu se nemusíte zbytečně namáhat, stačí mít vhodné vybavení

Některé lidi golf do jisté míry odrazuje kvůli tomu, že mají zažitou představu o zdlouhavém přecházení z jednoho místa na druhé, během něhož musejí tahat hole a další potřeby. Dá se tomu samozřejmě vyhnout. Moderní hřiště nabízejí různá řešení, pomoci si však můžete sami, pakliže si pořídíte golfový vozík.

Elektrické golfové vozíky jsou ekologické a efektivní

Hitem se dnes stávají elektrické golfové vozíky. Zpravidla jde o poměrně malé a lehké stroje, jejichž ovládání je naprosto jednoduché. Mezi extrémně lehké a snadno ovladatelné modely patří třeba golfové vozíky Wishbone, které pocházejí z Německa. V tuzemsku jsou k dostání ve specializovaném internetovém obchodě Golfiq, kde najdete hned několik variant praktických elektrických golfových vozíků, z nichž si můžete vybrat ten, který se vám bude zdát nejvhodnější.

Oceníte snadné ovládání a možnost přepravy osobním automobilem

S elektrickým golfovým vozíkem si nejen usnadníte práci při přechodu od jedné jamky k druhé, ale zároveň také šetříte životní prostředí. Moderní elektrické golfové vozíky se dají složit, takže se vám po dohrání vejdou do auta. Jejich součástí jsou výkonné lithiové baterie, které poskytují na hřišti dostatečný výkon. Rychlost těchto vozíků dosahuje až 7 kilometrů za hodinu, přičemž je ovládáte pomocí rukojeti. Záleží tak jen na vás, jak rychle se budete chtít po greenu přesunovat.

Golf se díky elektrickému vozíku stane ještě větší zábavou, než jste si možná doposud mysleli. Ceny se u nejlevnějších modelů pohybují kolem 20 tisíc korun, což není mnoho na to, o jak šikovné pomocníky se jedná.

komerční sdělení

foto: eshop https://www.golfiq.cz/cs/