Miss České republiky zná další trojici nových finalistek

12.07.2021

Do finále postoupily Niki Tichotová, Martina Hudečková a Tereza Žáková. Výběr dívek do finále je nyní v polovině. Z prvního kola známe první trojici dívek, nyní postoupily další tři dívky.

Ve čtvrtek 8. července v Pražské čokoládovně Steiner&Kovařík odstartovalo druhé semifinále Miss České republiky. Dívky se představily v letních šatech z dílny Móda Vodvářková a pár chvilek poté ukázaly své vypracované postavy při promenádě v plavkách. Během celého programu měli návštěvníci možnost ochutnat čokoládu a dokonce nahlédnout do zákulisí její výroby.

V pátek se dívky jako tradičně věnovaly charitativní činnosti. Všech 12 semifinalistek navštívilo společně dětský domov v Klánovicích, kde bylo předáno místním dětem šest počítačů. Projekt počítače Dětem dívky podporují od roku 2020 a od jeho vzniku bylo předáno již přes 3000 počítačů. Po ukončení charitativního programu se dívky až do večerních hodin věnovaly nácvikům a přípravě choreografií na sobotní klání.

V sobotu semifinálový program vrcholil tradičně v Aquapalace Praha v Čestlicích, kde dívky mimo plavek a letních outfitů Móda Vodvářková měly možnost ukázat své nadání při volných disciplínách, či svou reakce-schopnost odpovídat na záludné otázky moderátora při rozhovorech.

Za potlesků a fandění diváků nakonec do finále Miss ČR postoupily tyto dívky. Na třetím místě se umístila Tereza Žáková z Prostějova, druhé místo obsadila Martina Hudečková z Brna a absolutní vítězkou druhého semifinále se stala Niki Tichotová z Prahy. Postupující dívky obdržely korunky značky JSB Bijoux, šerpy a všechny semifinalistky se mohly radovat z hodnotných dárků od partnerů Le Diamant Rose, YouRadio a Brazil Keratin. O pitný režim se po celou dobu konání třídenního semifinálového maratonu postarala společnost Mattoni 1873 a.s. s pramenitou vodou Aquila a Aquila čaji.

Na nové finalistky čekaly další dva náročné dny plné focení, návštěvy TV Nova a rádia Frekvence 1 a Evropa 2. Na podcasty a rozhovory se již nyní mohou fanoušci těšit na YouRadio a Youradio Talk.

Foto: Jiří Šubrt, Ondřej Čapka