Miss České republiky zná kompletní dvanáctku finalistek pro tento rok. Co se teď bude dít?

29.07.2019

Národní soutěže krásy Miss České republiky zná vítězky čtvrtého semifinálové kola. Dívky doplnily zbylých devět vítězek předchozích kol a nyní jsou známy všechny tváře finálové dvanáctky. Pražský klub Duplex praskal ve švech. Vyhlášení proběhlo pod širým nebem v čestlickém aquaparku Aquapalace Praha. Nyní na dívky čeká pestrý program příprav. Finále proběhne na podzim. 

Česká republika zná jména poslední trojice dívek, které se probojovaly do finále Miss České republiky 2019. Jako každé semifinálové kolo, i toto kolo začínalo čtvrteční módní přehlídkou v Duplex, The Rooftop Venue, kde dívky představily kolekci módní návrhářky Jenny Jeshko z butiku F.Designers. Duplex praskal ve švech, účast potvrdilo 600 hostů, nakonec se číslo zvýšiilo na 700 a hosté dodrželi i dresscode BOHO. Předcházel tomu třídenní nabitý program, kde se dívky představily nejen porotě, ale také široké veřejnosti.

Druhý den semifinálového kola patřil přípravám na program v Aquapalace a následně návštěvě charitativního domu, tentokrát byla vybrána Nadavce Via, která přináší vzdělávání a nástroje lidem, kteří mění k lepšímu své okolí. V osvětových projektech vyzdvihuje příběhy, které ukazují, že v Česku žije řada lidí, kteří dokáží pomoci druhým a změnit místo, kde žijí.

V sobotu proběhl oficiální program, kterým provázel moderátor Michal Šeda. Dívky představily sportovní oblečky Fashinity.cz, ukázaly své volné disciplíny a nakonec porota hodnotila dívky v plavkách. V tomto kole zvítězila Natálie Novosadová, Monika Melčáková a Kristina Lekešová. Doplnily kompletní sestavu finalistek Miss České republiky.

Nyní na dívky čekají dvouměsíční přípravy na finále. Na programu je několik soustředění, účast na výstavě Křehká Krása, Prague Car Festival, Hodiny a klenoty atd. Organizátoři připravují pro dívky kurzy catwalk, focení s profesionálním fotografem Jiřím Šubrtem, kurzy rétoriky a prezentačních dovedností a mnoho dalšího.

FINALISTKY MISS ČESKÉ REPUBLIKY:

Vítězky 1. semifinálového kola:

1. místo - Dominika Benáková, Hradec Králové

2. místo - Karolína Brunnerová, Rudná u Prahy

3. místo - Kristýna Kučírková, Praha

Vítězky 2. semifinálového kola:

1. místo - Martina Urbanová, Praha

2. místo - Sára Lyčková, Fulnek

3. místo - Nikola Kokyová, Kolín

Vítězky 3. semifinálového kola:

1. místo - Lucie Kubešová, Brno

2. místo - Dominika Fousová, Nové Město nad Metují

3. místo - Aneta Dvořáčková, Otrokovice

Vítězky 4. semifinálového kola:

1. místo - Natálie Novosadová, Olomouc

2. místo - Monika Melčáková, Chudíř

3. místo - Kristina Lekešová, Praha

Všechny semifinalistky obdržely hodnotné ceny od partnerů Fixed, JSB Bijoux a Brazil Keratin.

Autor fotografií: Ondřej Čapka