Modrá stužka vám pomůže zorganizovat svatbu snů

17.03.2021

Pokud jste již někdy byli hosty na svatbě, určitě to znáte. Snoubencům se sejdou svatební dary, z nichž hodně je nevhodných nebo duplicitních. Místo aby si užívali líbánky, pak novomanželé přemýšlejí, co si počít se dvěma kuchyňskými roboty a třemi mikrovlnnými troubami. 

Těmto potenciálně trapným situacím však může být konec díky aplikaci Modrá stužka, která umožňuje nejen jednoduše a efektivně naplánovat svatbu, ale také komunikovat se svatebními účastníky.

Získejte svůj vlastní svatební web

V Modré stužce si vytvoříte vlastní web, který můžete libovolně upravovat. Vzorem pro vás může být web Lucky a Petra. Z webu se svatební hosté dozvědí všechny potřebné informace o nadcházející svatbě a o jejím programu. Nastavení webu je velmi jednoduché a zvládnou jej i lidé, kteří s tím nemají žádné zkušenosti.

Můžete zadat podrobný harmonogram, interaktivní mapu s místem konání svatby, i odpočet, kolik času zbývá do vašeho velkého dne. Web umožnuje rozesílání pozvánek, potvrzování účasti na svatbě i sdílení svatebních fotografií.

Sdílejte s hosty svá přání

Stále větší popularitu u svatebčanů si však Modrá stužka získává zejména díky její unikátní schopnosti sdílet se svatebními hosty svá přání. Snoubenci mohou pomocí aplikace zveřejnit, jaké svatební dary si přejí, čímž odpadá spousta starostí s vymýšlením vhodného a originálního dárku. V případě, že si budoucí novomanželé přejí něco, co je mimo finanční možnosti jednotlivých hostů, nevadí. Prostřednictvím aplikace Modrá stužka totiž můžete snoubencům poslat přímo peníze, a na svatební dar tak přispět. Nikdo kromě samotných snoubenců přitom neuvidí, kdo na který svatební dar přispěl a kolik.

Zcela tak odpadnou starosti s trapnými situacemi během předávání obálek, s obavami o jejich ztrátu i s nevhodnými dárky, což ocení nejen snoubenci, ale i svatební hosté. 

Poznámka redakce: Vloni pomohla Modrá stužka i přes covid potíže s organizací skoro tisícovky svateb v Čechách a na Slovensku.

komerční sdělení