Mooday Memos: Zpestřete si pracovní život

05.10.2021

Zažili jste někdy den v práci, který vypadal, že snad nikdy ani neskončí? Mooday Memos přináší příjemné zpestření nálady pomocí elegantních a veselých kancelářských potřeb! Tento příběh Nity Ukkonen, zakladatelky Mooday Memos, vám přináší tým Trama, který se stará o ochranu této unikátní značky.

"Četla jsem knihu Umění vítězit od Phila Knighta, zakladatele společnosti Nike a tajně jsem doufala, že jednoho dne mě někdo z mých přátel přivezme do svého podnikatelského snu, stejně jako se to stalo Philovi. Postupem času jsem si začala uvědomovat, že pravděpodobnost tohoto scénáře je extrémně nízká. Jednoho dne, po dobrém spánku, jsem se probudila s myšlenkou, že to budu právě já kdo založí vlastní společnost."

Netrvalo to dlouho a Nita Ukkonen tuto myšlenku přetavila do reality v podobě zábavných a zároveň velmi kvalitních kancelářských potřeb prodávaných pod značkou Mooday Memos

 "Naším cílem je rozveselit lidí, kteří pracují v korporátním světě, tím, že jim poskytneme elegantní a originální kancelářské potřeby, které jim pomohou zvládnout i ty nejnudnější setkání."

Jedinečný nápad, kvalitní výrobky a dobré přijetí zákazníky představují klíčové složky úspěchu prakticky jakéhokoliv podnikání. Tyto prvky zároveň zdůrazňují zásadní roli účinné ochrany značky s cílem zajistit nepřetržitý růst podnikání. 

"V minulosti jsem pracovala v marketingu a licencovaní mobilních her, a viděla jsem, co se může stát, pokud není k dispozici požadovaná ochrana značky. I když je moje firma pouze v začátcích, už teď investuji mnoho času do vytváření samotné značky, a proto jsem cítila potřebu náležité ochrany. "

A jaké byly zkušenosti této šikovné podnikatelky s týmem Trama

 "Startup Trama jsem našla v rámci Google vyhledávání a velmi mě zaujala cenová transparentnost, kterou bylo možné najít na webu. Samotná stránka poskytla podrobné pokyny jak je možné požádat o EUIPO (Evropský Úřad pro ochranu duševního vlastnictví) grant na pokrytí části nákladů spojených s registrací ochranné známky v EU, což pro mě jako začínající podnikatelku bylo samozřejmě také velmi užitečné. Trama mi zároveň nabídla expertní konzultaci, který podrobně posoudil možnosti ochrany mé značky. "

"Zkušenost s týmem Trama hodnotím 10/10. Pravidelná komunikace během celého procesu mě utvrdila v tom, že jsem se obrátila na správnou stranu. Vše se dělo rychle a obzvlášť oceňuji velmi lidský přístup, díky kterému jsem rychle získala důvěru v tento tým."

Naší misí v týmu Trama je pomoci firmám ochránit srdce a duši jejich podnikání prostřednictvím jednoduché, rychlé a cenově dostupné registrace ochranné známky. Pokud vás zkušenost zakladatelky Mooday Memos zaujala, neváhejte se na nás prosím obrátit. Více informací naleznete na naší webové stránce www.tramatm.cz.  

komerční sdělení