Nabitý program - finalistky Miss České republiky na roztrhání

25.08.2019

V posledních dnech mají finalistky Miss České republiky napilno. Módní přehlídky, soustředění, focení oficiálních fotografií, workshopy, další soustředění a přípravy na další veřejné události. Ani loňská vítězka nezahálí a stává se z ní čím dál žádanější moderátorka. Akcí se účastní čeští i zahraniční návrháři, jako jsou Osmany Laffita, Giani Galal, Jenny Jeshko, Michael Andreas a další. Všechny finalistky chtějí prorazit ve světě modelingu, podaří se jim to?

Hemží se to tu módními událostmi, večírky, charitativními projekty a workshopy. Má to však společného jmenovatele, kterým je právě národní soutěž Miss České republiky. Není to tak dlouho, co finalistky absolvovaly první soustředění s severních Čechách, a už mají další program. Tentokrát se dívky zdržely v Praze a zavítaly do nejoblíbenějšího místa, kterým je restaurace a klub Duplex, The Rooftop Venue, kde proběhla módní přehlídka e-shopu My Addict Store. V neděli 18. srpna zde proběhla Mykonos White Party, na kterou dorazil i kubánský módní návrhář Osmany Laffita. Všichni dodrželi stanovený bílý dresscode.

Následoval další termín módní události, a to hned v úterý 20. srpna, kdy celá restaurace byla zaplněna hosty s dresscode Pomáda (60. - 80. léta). Finalistky představily ručně vyráběné kožené luxusní outfity a kabelky návrháře Michaela Andrease. Akcí se účastní pravidelně i držitelka titulu Miss České republiky 2018 a zhošťuje se role moderátorky. V současné době kromě akcí Miss moderuje i další módní události. Na dívky nyní čeká focení a trénink choreografie. Součástí programu bylo opětovné představení korunky Miss České republiky pro novou vítězku tohoto ročníku. V Praze k tomuto představení došlo poprvé.