Návrhářka Erika Příhodová v dětství šila na panenky, dnes obléká mladé české celebrity

23.09.2019

Erika Příhodová - návrhářka, maskérka, fotomodelka a umělkyně v dětství šila na panenky, dnes obléká mladé české celebrity. Mezi její nejoblíbenější patří Sharlota, Míša Tomešová nebo třeba Sámer Issa či slovenský zpěvák Miro Šmajda.

Eriku Příhodovou již od malička bavilo předělávat oblečení na panenky a snad jako každá malá holka milovala panenku Barbie. Nechtěla ale aby její panenky vypadaly jako všechny ostatní a tak panenkám oblečky s pomocí maminky přešívala a předělávala, stříhala a barvila jim vlasy a dokonce je také tetovala popisovači a fixy.

Při výběru střední školy měla Erika zcela jasno jakým směrem se vydat. Během studia se rozhodla uspořádat vlastní přehlídku. Nadělila si ji k 18. narozeninám a přestože vůbec nevěděla, jak to chodí, nakonec to během dvou měsíců dotáhla do finále a povedlo se! 

Erika vystudovala obory: oděvní design, kadeřnice a kosmetička. Nyní se věnuje nejen navrhování a šití oblečení, ale také líčí a češe herce pro filmy a videoklipy. Rovněž prodává své obrazy.

Návrhářka Erika Příhodová miluje extravaganci a punk, který často vidíme v jejích modelech, ale věnuje se i klasickým svatebním šatům a doplňkům. 

"Sharlota je pro mě jednou z nejpozitivnějších lidí, co znám, miluju to, jaký dokáže být chameleon. Jí prostě sluší úplně všechno!" 

Erika Příhodová oblékala například herečku Míšu Tomešovou, herečku Aničku Beránkovou a další. Nyní chystá kolekci spodního prádla a spoustu novinek na nadcházející plesovou sezonu.

Užitečné odkazy

Instagram: Erika Příhodová

Facebook: Erika Příhodová