Nestárnoucí elektrospotřebič? Rychlovarná konvice!

07.10.2021

Kdybyste si měli udělat pořádek v kuchyni a vyřadit všechny nepoužívané spotřebiče, jaké by to byly?

Nároky rodin se různí. Jedna se neobejde bez myčky, druhá bez automatického kávovaru a třetí bez sušičky. Jsou ale spotřebiče, které najdeme ve všech domácnostech. Troufnete si odhadnout, jaké to jsou?

Co s nechtěnými spotřebiči?

Další kategorií jsou spotřebiče nechtěné neboli nepoužívané. Ty většinou nacházíme pod vánočním stromečkem. A když pro ně nenajdeme využití, často i nerozbalené automaticky putují na horní skříňku kuchyňské linky. Nevím, jak vy, ale já ji už mám zaplněnou.

Vařič vajec, rýžovar a výrobník ledu

Typickým příkladem je vařič vajec, který jsem dostala k loňským Vánocům. Zatím jsem ho nepoužila ani jednou. Když vařím vajíčka, tak klasicky v rendlíčku s vodou. Asi jsem staromódní. To samé platí na rýžovar. I ten mi na kuchyňské skříňce zabírá místo. Když vařím rýži, tak opět klasicky. Také nejsem velkým příznivcem výrobníků ledu. Mám silikonové formičky, které naplním vodou, a ty dám zmrznout. A takhle bych mohla pokračovat. Kuchyni zkrátka mám plnou spotřebičů, které nepoužívám. A spousta rodin na tom prý je podobně.

Spotřebič, který má naprosto každý

A bez čeho se naopak neobejdeme? Zřejmě to bude lednička (tu hned tak něco nenahradí), televize (osvědčený zdroj informací i zábavy) a pak určitě rychlovarná konvice. Ukažte mi jednu rodinu, které na kuchyňském stole nestojí rychlovarná konvice. Znáte takovou? Já tedy ne. Rychlovarnou konvici mají majetní i nemajetní.

Nestárnoucí rychlovarné konvice

Zájem o rychlovarné konvice, coby nestárnoucí elektrospotřebič, potvrzují si samotní prodejci. A samozřejmě i jejich výrobci. Na trhu tak najdete rychlovarné konvice keramické, skleněné, nerezové, cestovní, plastové, rychlovarné nebo třeba modely s regulací teploty. A dokonce i chytré, tedy s různými zabudovanými programy, které vám připraví až 5 druhů čajů. A jaký model používáte vy?

komerční sdělení