Od ranní kávy k večeři: Tescoma vám usnadní den

20.05.2023

Máte stále ještě klasické nádobí a spotřebiče, které používaly již naše maminky? Vystupte z konzervativní zóny a pořiďte si vychytávky, které vám usnadní ráno, odpoledne i večer.

Teplé a studené: Termohrnek i zmrzlinovač

Také to máte tak, že ráno si uděláte kafe, pak se jdete umýt, připravíte svačiny, pobíháte a teplá káva je najednou ledová? Teď už tomu tak nebude. Stačí si pořídit do výbavy termohrnek, který je z dvouplášťového vakuového materiálu. Prvotřídní nerez ocel je i pěkný designový kousek, povrch navíc zůstává chladný, takže i horkou kávu udržíte v rukou. A když jsme u teploty, tak co takhle z opačného ranku? Bude léto, takže osvěžující zmrzlina přijde vhod, že? Jenže u těch kupovaných nevíte, co v nich je. Samá "éčka", konzervanty nebo barviva. Můžete si udělat vlastní zmrzku, jenže to není pouze o tom, že vezmete smetanu, rozmixujete ovoce nebo do ní dáte čokoládu a zamrazíte. Poctivá zmrzlina má být vláčná, bez ledových krystalků, což se stane, pokud hmotu dáte nehybně zamrazit. I technika rozhoduje o konzistenci zmrzliny. To ale zvládne zmrzlinovač, s nímž vyrobíte tuto osvěžující dobrotu jednoduše a rychle.

Proč Asiaté používají rýžovar?

Všimli jste si, že Asiaté používají rýžovar? Něco na tom tedy bude, když v zemi tohoto plodu patří tento pomocník k nezbytné výbavě kuchyně. Výhodou přístroje je, že do varné nádoby nasypete zvolené množství rýže a podle stupnice na vnitřní straně nalijete vodu dle druhu a množství připravované rýže. Rýžovar připraví dlouhozrnnou, krátkozrnnou, kulatozrnnou i jasmínovou rýži. Vy se tak nemusíte o nic starat a budete mít dokonale uvařenou rýži bez toho, aby vám přetekla voda, nebo aby se vám rýže připálila. Ptáte se, kde najdete námi zmíněné pomocníky? Na stránkách značky TESCOMA naleznete mnohem více. 

komerční sdělení