Paarts Additive poskytuje 3D tisk v regionech

23.04.2022

 V posledních několika letech se do popředí prodírá technologie 3D tisku, ostatně není se čemu divit, protože uplatnění nachází napříč různými oblastmi. V daném segmentu působí spousta profesionálů, přičemž jedním z nich je i společnost Paarts Additive, který kromě jiného poskytuje takzvaný 3D tisk v regionech. V následujících řádcích vám prozradíme, co si pod tím představit.

Většinou společnosti, které nabízí 3D tisk, sídlí ve velkých městech. Snadno najdete třeba 3D tisk Brno či Praha. Co ale ostatní regiony? Hradec Králové, Olomouc, nebo Liberec a Zlín? Paarts Additive zkrátka na nic nezapomíná a má specialisty v každém regionu České republiky, takže si na své přijde vskutku každý zákazník.

Co je to 3D tisk?

Pod termínem 3D tisk se skrývá aditivní technologie používaná k výrobě různých předmětů. Vzhledem k tomu, že se jedná o aditivní metodu, tak to znamená, že výsledný předmět je v podstatě složen z vrstev materiálu, které se skládají na sebe a spojují se. Výroba 3D tiskem je nejenže rychlá, ale také cenově přijatelná a můžete vytvořit i složitější geometrické tvary. Technologie se hojně využívá ve strojírenském průmyslu, zejména při výrobě prototypů.

Jak tiskne Paarts Additive?

Společnost používá ke své práci vysoce kvalitní 3D tiskárny HP Jet Fusion, které jsou určené k vytváření prototypů i vyrábění finálních předmětů. Šetří vám tak spoustu času, protože se všechno provádí na jednom zařízení. S uvedenými tiskárnami si můžete být jisti vysoké kvality výsledků. Všechny vyrobené díly jsou mechanicky i chemicky odolné. Přímo na stránkách společnosti najdete kompletní popisy stavebních materiálů.

HP Jet Fusion jsou průmyslové tiskárny zvládající pracovat s tloušťkou vrstvení materiálu 80 mikronů, přičemž přesnost tisku u těchto přístrojů se uvádí +/- 0,2 milimetry.

Vlastnosti vytištěných dílců

Paarts Additive používá pro 3D tisk stavební materiály, které jsou nezávadné. Některé materiály je dokonce možné použít i na výrobu hraček, protože splňují všechny zákonem stanovené podmínky. Stejně tak jsou materiály odolné vůči kapalinám, tedy zhotovené předměty jsou voděodolné a nepropustné. Zvládají i technické kapaliny jako mazivo a palivo. V neposlední řadě je nezbytné zmínit, že materiály jsou odolné vůči vnějším vlivům.

Paarts Additive slibuje špičkovou výrobní technologii a za společností stojí zkušený a zapálený tým, který své práci dokonale rozumí. Všechno se odehrává na referenčním pracovišti 3D digitální výroby. Co se týče realizace zakázky, tak je výroba a dodávka dílů poměrně rychlá. Tak neváhejte a obraťte se na někoho, kdo své práci skutečně rozumí. Budete nadmíru spokojení s výsledkem. Paarts Additive se stane vaším parťákem.

komerční sdělení

Foto: https://pixabay.com/cs/photos/tisk%c3%a1rny-technologie-tisk%c3%a1rna-4348150/