Permanentní tetování pomáhá onkologicky nemocným pacientům

10.08.2021

Co je permanentní make-up?

"Tetování permanentního make-upu je dvoufázový proces, nejdříve se provádí aplikace a následně korekce v rozmezí 4 - 6 týdnů. Permanent je oblíbená trendy metoda současné dekorativní kosmetiky, která se nejčastěji provádí na obočí, očních linkách a rtech, nemá líčení nahradit, ale být jeho trvalou součástí. Trvalost permanentního make-upu je dána individuálně, ale můžete počítat s 12 měsíci i více," to nám řekla majitelka svého studia Kluadia Eis.

Studio permanentního make-upu a tetování, které najdeme ve Vysočanech na Sokolovské 209 (kousek od metra Vysočanská) také již tři roky pomáhá onkologicky nemocným pacientům. Nejen že přispívá finančně z každoročně pořádané akce "Tetování pro radost", která se koná v salóně Klaudie Eis, ale i vybraným ženám, které jsou nemocné, dokáže udělat permanentní tetování zdarma. Pomáhá jim tak získat sebedůvěru, že každý má právo být krásný.

Za vše mluví jedna z mnoha kladných recenzí.

"Paní Klaudii jsem navštívila v salonu, protože mi ji doporučila moje kamarádka Zdenička - taky zákaznice. Jsem poměrně konzervativní, ale zašla jsem do salonu zjistit, co to vlastně ten permanentní make-up obočí je a jestli bych s mým onemocněním tuto proceduru mohla podstoupit. Paní Klaudie mi vše vysvětlila a po konzultaci se svým onkologem jsem do toho šla. Musím, říci, že jsem s výsledkem moc spokojená a cítím se jako žena mnohem lépe. Díky paní Klaudie, za trpělivost, kterou jste se mnou měla." Líba P., 61 let, babička, onkologický pacient, Příbram.

Letošní, třetí ročník, proběhne 16. září 2021. Těšit se můžete na 5 tatérů, kteří za symbolickou cenu celý svůj výtěžek právě v tento den odvedou na oddělení dětské onkologie v Motole. Akce se koná od 9 do 18 hodin.

Přijďte podpořit správnou věc. Určitě nebudete litovat. Všechny osobně přivítá sklenkou proseca sama majitelka, která se na všechny těší. Více informací najdete na webu - www. klaudiaeis.cz.

Autor: Petr D. Mráček
Foto: archiv studia Kluadia Eis