Petr Jákl produkuje další film za oceánem, tentokrát s Piercem Brosnanem

18.05.2021

Producent Petr Jákl v období pandemie nezahálel, a tak hlásí svůj další producentský počin v Hollywoodu. Tentokrát jde o akční film The Misfits, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnil někdejší James Bond Pierce Brosnan.

Snímek, kde není nouze o loupeže a akční scény, režíroval nejúspěšnější finský režisér v Hollywoodu Renny Harlin. Bývalý manžel Geeny Davis stojí za akčními snímky jako je Noční můra v Elm Street 4, Smrtonosná past 2, Cliffhanger nebo Útok z hlubin. Scénář napsali Kurt Wimmer (Total Recall, Ctihodný občan) a Robert Henny. V hlavních rolích se kromě Pierce Brosnana objeví například i Jamie Chung, Tim Roth, Hermione Corfield, Rami Jaber , Nick Cannon nebo Mike Angelo.

"Film je to akční, ale zároveň vtipný, což je podle mě ideální kombinace. Je to taková odpočinková záležitost a Pierce Brosnan je tam skvělý jako vždy," pochvaluje si Petr Jákl coby výkonný producent snímku, který se natáčel v Abu Dhabi.

Film bude mít premiéru 20. června tohoto roku, ale než k tomu dojde, objeví se v kinech další Jáklův snímek - American Traitor: The Trial of Axis Sally. Válečné drama o Američance Axis Sally, která během druhé světové války vysílala v rádiu anglicky německou propagandu určenou americkým vojákům režiséra Michaela Polishe (Big Sur), představí Meadow Williams jako Axis Sally a Al Pacina v roli jejího obhájce. Film bude mít premiéru 28. května.

"Bohužel ani na jednu z premiér teď nebudu moct do Ameriky odjet osobně. Pravidla se změnila, a tak jsem tam byl naposledy na uvedení Wash me in the River s Robertem De Nirem, Jackem Hustonem a Johnem Malkovichem. Ale nevadí mi to, mám dost práce s dokončováním filmu Jan Žižka tady u nás," vysvětlil producent. "V tuto chvíli pracujeme hlavně na hudbě, ze které mám velkou radost. A vylepšujeme taky zvuk a triky, kterých je ve filmu opravdu požehnaně," dodal Jákl.

Tip redakce: další zajímavé články o známých osobnostech a celebritách naleznete na stránkách www.CelebrityRevue.cz.